Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogyan szedjem össze a bátorsá...

Hogyan szedjem össze a bátorságom, hogy Wattpadon megosszam az írásomat?

Figyelt kérdés
Nem érzem elég jónak, de igazából soha semelyiket, bármennyire is élvezem az alkotási folyamatot, és tudom, hogy láttam már az enyémnél rosszabbat. És olyan, mintha attól tartanék, hogy többen elolvassák, mindenki utálni fogja. Holott annyira nincs nagy súlya egy álnévvel megosztott fanfictionnak.
2023. jún. 19. 00:23
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Úgy, ahogyan ezt ideposztoltad.
2023. jún. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó, de ez csak egy öt perc alatt összedobott kérdés. Egészen más.
2023. jún. 19. 00:34
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak rakd ki, nincs ebbe semmi max később módosítod.
2023. jún. 19. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

„Csak rakd ki, nincs ebbe semmi max később módosítod.”


Rengeteg embernek okoz gyötrelmet akár egy rövid hozzászólás kiírása is, páne, ha még válaszolnak is neki.


Ők ezt teljesen másképpen élik meg, nem úgy, mint te.

2023. jún. 19. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy vettem észre, hogy ff-nél egy kicsit "szigorúbbak" az emberek. Mármint hogy ha megváltoztatsz valami fontost, mert neked úgy tetszik azt egyből megszólják, viszont szerintem ez a ff. lényege, hogy ne ugyanaz legyen, mint az eredeti.

Mindig lesz 1-2, akinek már csak azért se fog tetszeni, de ezeket meg kell tanulni elengedni. Ha nem hirdeted, akkor nem is fogják annyian olvasni, viszont vannak olyan platformok, ahol az emberek szívesen segítenek az írásaidban.

Nem tudom, milyen ff-et szeretnél írni, de ha olyat, ami ismerek és szeretek, akkor szívesen mondok neked építőjellegű kritikát róla. :)

2023. jún. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd meg itt 1-2 embernek, aztán rajtuk felbuzdulva mehet wattpadra
2023. jún. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

oké, kiraktam az első fejezetet :)

ha érdekel bárkit, itt a link

[link]

2023. jún. 28. 22:34
 8/9 A kérdező kommentje:
ha valaki ír véleményt ennyi alapján, örömmel fogadom :)
2023. jún. 28. 23:49
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jó
2023. júl. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!