Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Bexi sorozat Illúziók?

Bexi sorozat Illúziók?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Valaki le tudja írni tömören hogy miről szól a bexi sorozat harmadik kötete? (Az illúziók)

2023. júl. 1. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Annyit tudok, hogy Bexi megírja az illúziót, ami duett lenne Nagy Márkkal, de összevesznek ezért a szám csak Bexié lesz.
2023. okt. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Dinnye2 ***** válasza:

Az nem IllúzióK, hanem csak Illúzió.

Az van, hogy Bexi összeveszik Nagy Márkkal a Londoni úton, már nemtom, h miért, meg mindenki mással is. Geri behazudta a Pop/Rock-nak, h jár Bekivel, így jutott, be a műsorba. Aztán Beki elmegy koncertezni, de kifütyülik, mert az összes száma vagy Gerire, vagy Nagy Márkra emlékezteti, így nem tud mit énekelni. Totál szomi lesz, ezért arra gondol, hogy lelép az apjához, hogy lenyugodjon. Amikor már éppen indulna, Márk megérkezik és megöleli Bekát, mire Beki annyira megörül, hogy véletlenül bevallja Márknak, hogy szereti... Persze Márk ezt nem viszonozza.

Szóval Beka lelép az apjához és ír egy extra jó számot, amit Márknak akar adni (nyilván), de Márk nem fogadja el, ezért úgy tervezik, hogy duett lesz belőle.

Beki hazamegy, kiderül, h az anyja összeszedett vmi pasit, akit az egész család bír, ezért azzal nincs gáz.

Aztán jön egy ilyen díjátadó, ahol az abban az évben debütáló színészek kapnak kategóriánként díjakat, de Márk találkozik Gerivel, aki beveri Márk orrát, aki viszont nem üthet vissza, mert Gerinek szerződése van a Pop/Rock-kal. Márkot Körte elviszi a kórházba. Az addigra már egy bandává alakult Evelin és a Fogd be Aszád eljátsszák a számukat, de nagyon rossz a szám ezért totál leégnek. Másnapra kiderül, hogy a kisgyerekek szerették a számot, így válnak gyerekzenekarrá.

Ez után lesz Márknak egy koncertje (ekkor már meggyógyult az orra), ahol a Somebody that I used to know-t Bexivel együtt énekli el. A koncert után végre újra összejönnek.<3

Aztán Bekát felkérik a Pop/Rock-ba duettezni Gerivel, de Beka ezt rohadtul nem akarja, ezért megoldják, hogy helyette legyen másik programja, így lesz az egész csapat (Körte, Márk, az Evelin és a Fogd be Aszád, Bexi és Bexi húga, Lili) hivatalos a Csatáznak a Sztárok című műsorba, ahol feladatokat kell megoldani, gyorsabban, mint a MusicNotes kiadó. A forgatás közepén bejön egy kivetítőn Geri, aki elénekli a Késtélt (itt Beka kiborul), aztán a végén kacsint egyet. Erre Márk elrohan és leüti Gerit, amiért ellopta a védjegyét.

Beka szakít Márkkal, amiért Márk nem akkor ütötte le Gerit, amikor Geri a Késtélt énekelte, mert azt leszarta, hanem csak amikor G. kacsintott.

Így "röviden" ennyi.(;

Jajj, bocsánat, nem akartam márkcsintani!

2023. okt. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért kiírhattad volna hogy spoiler
dec. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Dinnye2 ***** válasza:
Bocs, azt kérdezte, hogy miről szól. Én leírtam...
dec. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi gond. Én úgy is már többször olvastam. Csak azok miatt gondoltam akik még nem olvasták de szeretnék elérni és elolvasni
dec. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Dinnye2 ***** válasza:
Ja, OK
dec. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!