Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Leiner Laura Bexi-sorozatából...

Leiner Laura Bexi-sorozatából (illetve a lent megjelölt részekről) kérhetnék nagyon rövid összefoglalót?

Figyelt kérdés
Ajándékba megkaptam a 6. kötetet, de a korábbiakat nem olvastam sajnos. (Időhiány miatt valószínűleg nem is fogom.) El is kezdtem, és egészen jól fel tudtam venni a cselekmény fonalát - nem is aggódtam igazán, mert az SzJG-t alapul véve gondoltam, hogy ha a korábbi kötetek egy-egy nagyobb eseménye kerülne szóba, azt úgyis röviden "átismételné" Laura, hogy ne legyünk teljesen elveszve -, most mégis akadt pár dolog, amire rákérdeznék. Beki felvillanó emlékképeiről olvashatunk az elmúlt 2 évből, amiknek nyilván megvan a maguk helye az előző 5 könyvben, mégis nagyon örülnék, ha valaki igazán röviden össze tudná nekem foglalni, amik itt a képen láthatók: [link]

2018. szept. 2. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Somebody..- ezt enekeltek kozosen a pop rock-ban /1resz/

London- az ures utcak helyett, beki, mark, evelin(akkor meg lexi), aszadek es korte ment ide forgatni a 15perc europanak. Itt ismertek meg bettyt /2.resz/

Barki barmit..- reszlet a hullocsillagbol ami mark elso szama es beka irta neki /2./

Garai Evelin- ez ugye evelin, csak ot az elejen lexikent ismerjuk meg es ezert van igy emlitve szerintem /2./

Ezer szo- egy sorozat cime amire evelin irta a szoveget, beki pedig enekelte /2./

Hetek apunal- beki osszeroppan ezert elmegy baz megyebe az apukajahoz /3./

Ki tudja mi..- ezt az apukajanal irja, eredetileg duettnak szanja markkal, de vegul muszaj egyedul megcsinalnia /3./

BPRP- ez ugye a kiado neve

Evelin es az FBA- a 2.kotetben megalakulo zenekar, eredetileg rock/punk banda de az aranycsermely (3.resz) utan gyerekzenekar lesz

Eskuvo- balogh unokahuganak az eskuvojen mindannyian felleptek /4./

This years love..- mark es beka kozosen eloadott dala az eskuvon /4./

Szeretlek. Hulye..- mark szulinapja utan, mark mondja “reszegen” bekanak h szereti, es bekanak ez a valasza, mert marknak es bekanak is van epp kapcsolata /4./

Egyszerubb lenne..- ez a nelkuledbol egy reszlet. Beka irta marknak /4./

Koszontunk mindenkit..- dijatados resz /3./

Ures utcak- bprp-s hiphop banda, a 4.reszben beka osszejon az egyik taggal, tomival

Egy ujabb nap..- szinten a nelkuledbol egy reszlet /4./

Balogh talicskai- balogh megzsarolja bekit, h szakitson markkal es akkor mondja h talicskakkal hordja a penzt /5./

Hello, hello..- nagy mark enekli a pop rockban a duettheten, szolo produkciokent /1./

Gyorgy- beka, lili anyjanak a baratja. A 3.reszben jelenik meg, aztan vegig ott van de nem egy fontosabb szereplo

Koltozes- elkoltoznek a korutrol, egy kertvarosi hazba /6./

Elokeszito- az 5.reszben bekat behivjak a kulonleges tehetsegek elokeszito szakara, ez a 6.reszben siekrul is neki

Gyuri bacsi- beka magantanara

Seta tomival- ezt nem nagyon lehet elmagyarazni:D

I cant get..- beka csengohangja, mark ezt valasztja a poprockban a dontore /1./

Nem akarok emlekezni..- nem birom reszlet, beka irta marknak /5./

Betty- korte baratnoje, a masodikban londonban talakoznak. Az 5.ben jonnek ossze

Miota londonban..- ezt korte hajtogatja folyamatosan az 5.reszben, ekkor jott ossze mark es beka de titokban tartottak ezert korte mondta mindig mert tudta h tortent valami csak azt nem hogy mi

Is that alright- 9 crimes, a 3reszben beka hallgatja, majd hogy jelezze rajongoinak visszatertet feltolti feldolgozaskent a facebook oldalara

Nador gergo- eleinte csak geri, majd miutan jelentkezik es megnyeri a poprockot igy emlegetik

Csataznak a sztarok- teves vetelkedo, a bprp es a music notes merkozik meg egymassal. Korte es pi osszeverekedik, majd mark leuti gerit, kesobb mark es beka szakit /3./

Ma megcsokollak- mark mondja bekanak a duettdonto napjan, mert a produkciojuk vegen marknak meg kell csokolnia /1./

Daniella es anti- a 3.ban talalkoznak a 4.ben mar egyutt vannak

Itt varok..- beka elso szama a kestel. Ezzel futott be, gerinek irta

Ha esetleg valamit szeretnel reszletesebben, szivesen leirom:)

Szerintem erdemes elolvasnod a tobbi reszt is, mert nagyon jo es szorakoztato konyvsorozat:)

2018. szept. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon szépen köszönöm, hatalmas segítség voltál!!! ❤ Máris kevésbé érzem magam elveszve. Egyelőre ennyi infóval megleszek, azt hiszem, és igyekszem továbbra is lelkesen olvasni a 6. kötetet. Ebben is rengeteg az időugrás, amit nagyon érdekesnek tartok, és gondolom, a korábbi részek is hasonlóan épülhettek fel kicsikét, szóval még az is lehet, hogy tényleg elolvasom a többit, mert eléggé le tudja kötni az embert. :D Azért ha közben mégis akadna kérdésem, hozzád fordulok majd, köszönöm szépen még egyszer a hosszú választ. ^^
2018. szept. 3. 23:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindent leírt az első válaszoló, én csak annyit szeretnék, hogy mindenképp olvasd el egyszer az összes könyvet. Ha ilyen kulcsszavakkal találkozom (legyen szó bármiről), akkor rögtön erre a sorozatra gondolok és ez az égész napomat szebbé tudja tenni. Azért is olvasd el, mert sok jó zene van benne, legalábbis több nagy kedvencemet ebben találtam. Szóval csak ajánlani tudom.
2018. szept. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot, mindenképp észben tartom a sorit, aztán ha úgy alakul, belevetem magam az előzményekbe. ^^ (Igazság szerint az első kötetet egyszer már elkezdtem, de pdf változatban, az viszont nem annyira az én világom, így nem jutottam sokáig. ><)
2018. szept. 5. 19:31
 5/5 A kérdező kommentje:
Régi a kérdésem, mégis szeretném, hogy teljes legyen a történet: nemrég elkezdtem a Bexi-sorozatot, és már a harmadik kötetnél járok! 🥳
febr. 17. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!