Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nem tudtok egy könyvet ilyen...

Nem tudtok egy könyvet ilyen leírással ?

Figyelt kérdés

ez egy gyerek/tini könyv amit egy gyermek könyvtárban találtam néhány éve.


A borítója fekete/piros/fehér volt ha jól emlékszem és nagyon jól nézett ki. A sztorija egy kislányról szólt aki egy tündér (?) az egész családjával együtt.

Volt valami fiú tündér (?) is és vele együtt elloptak valamit egy várból, ahol a lány anyja uralkodott. Valamiért a nőhöz a piros színt kötöm.

Úgy rémlik hogy a lány egy elég fiús lány volt és volt valami arrol is hogy nem kapta még meg az erejét pedig már meg kellett volna. Volt valami egy hatalmas fáról is de ebben nem vagyok biztos.



Tudom hogy ez nagyon sok és elég tág leírás de egyszerűen nem emlékszek másra és már évek óta keresem ezt a könyvet.



2023. júl. 6. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
2023. júl. 7. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem olvastam, de ez piros és tündéres is:

[link]

2023. júl. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy leghatékonyabban abban a könyvtárban találnád meg újra, esetleg a könyvtáros segítségével.
2023. júl. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!!


#1 itt fogok tovább keresni hátha megtalálom


#2 ez nem az, de valami hasonló


#3 ez eddig valamiért nem jutott eszembe, már nem abban a városban lakok de vissza fogok menni megnézni

2023. aug. 18. 19:38
 5/6 A kérdező kommentje:

MEGTALÁLTAM A KÖNYVET!!!

Hajdan varázslói

2023. aug. 30. 17:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó olvasást! :-) 3# voltam.
2023. aug. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!