Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Jó Diana hercegnős könyvek?

Jó Diana hercegnős könyvek?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek lesz a szülinapja és nagyon szereti Diana hercegnét és gondoltam veszek neki egy könyvet róla. Olyanra gondoltam ami elmondja az életét, érdekes. Már kinéztem egyet de nem tudom hogy milyen. Címe: Diana a nép hercegnője. Nem tudom hogy milyen lehet. Ha valaki olvasta vagy tud még Diana-s könyvet légyszi írjon.

2023. júl. 10. 10:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem meg van, szeretem is. Bár nem igazán amiatt, amit leírnak benne, hanem mert tele van gyönyörű képekkel, számomra ez adja az értékét. A kedvenc Diana-s könyvem Andrew Mortontól a Diana igaz története saját szavaival, de ezt elég nehéz beszerezni, én is használtan vettem meg. De van még pár, könnyebben beszerezhető könyve Dianaról, érdemes azokat is megnézni.
2023. júl. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!