Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tracy Wolff trollnak számít?

Tracy Wolff trollnak számít?

Figyelt kérdés

Mert nem lehet komolyan venni azt, amit ír és mintha szándékosan lenne minden fejezet ennyire kínos.

Ugyanakkor durva, hogy a trollkodására felépít egy könyvsorozatot. Ezért nem tudom eldönteni.



2023. júl. 14. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
szerinted mi el tudjuk?
2023. júl. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
😡😡😡
2023. júl. 14. 22:26
 3/4 A kérdező kommentje:
igen
2023. júl. 14. 22:27
 4/4 D-Mano ***** válasza:

Nem hiszem, hogy troll. Egyszerűen csak belefoglalja minden a történettel kapcsolatos ötletét a regényébe, és nem foglalkozik vele, ha valamelyik túl egyszerű, kínos, valószerűtlen vagy komolyanvehetetlen.


Egyébként is a YA fatasyban a könyvek/olvasói igények körében van egy primitivizálódó, igénytelenedő trend. És ebbe Tracy Wolff műve már teljesen beleillik. Lehet, hogy 10-20 éve még eladni is nehéz lett volna a könyveit, most meg már sikerkönyvek.


Én, mondjuk, csak az első részt olvastam, azt is kb. 3/4-nél abbahagytam, mert a fent említettek miatt elegem lett belőle. De gondolom, a többi rész is hasonló színvonalat képvisel.

2023. júl. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!