Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Párhéttel ezelőtt beleolvastam...

Párhéttel ezelőtt beleolvastam egy könyvbe valamilyen fórumon, de nem emlékszem se a szerzőjére se a címre egy erotikus könyv volt, ha valaki gyakran olvas ilyeneket hátha felismeri?

Figyelt kérdés
Igazából első pár oldalt olvastam, annyi a lényeg hogy amint említettem egy 18+-os könyv, a főszereplő nő egy whiskey gyár tulajdonosa de valami nagy adósságot halmozott fel és jön a főszereplő férfi aki beakarja rajta hajtani az adósságot, gondolom valami maffiás szál kezd majd benne kibontakozni, ha valakinek egy kicsit is ismerős vagy olvasott hasonlót legyen szíves írja meg. Előre is köszönöm.

2023. júl. 19. 11:50
 1/1 A kérdező kommentje:
Akit esetleg érdekel közben lett segítségemre és megtaláltam. A címe: Meghan March - Mr. Mount bűnös élete sorozata
2023. júl. 19. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!