Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Írnátok olyan japán ("japán...

Írnátok olyan japán ("japán írótól származó") könyveket, amik a misztikus, fantasy témára helyezik a hangsúlyt?

Figyelt kérdés

2023. júl. 23. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Murakami haruki könyvei.
2023. júl. 24. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Eszes Rita könyvei.
2023. júl. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Murakami nem mágikus realizmus inkább?

Szintén nem tipikus sword and sorcery, de nekem tetszett a The Lonely Castle in the Mirror (Tsujimura Mizuki). A Brave Story már erősebben fantasy (Miyabe Miyuki), de azt még nem olvastam.

Meg mostanában akarok nekiállni a The Miracles of the Namiya General Store-nak (Higanishino Keigo, ő amúgy krimi író, szóval itt nem tudom, mi történt), abban is vannak fantasztikus elemek állítólag, de szintén nem japán Gyűrűk urát kell elképzelni.

2023. júl. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2023. júl. 25. 12:54
 5/6 anonim ***** válasza:
78%

Murakami Haruki az nagyon különleges, én is ajánlom.


egyébként műfaji / formátumbeli megkötés nem volt megadva, én egy-egy fantasy manga elolvasását is ajánlom, nagyon izgalmas tud lenni a világépítés.

2023. júl. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :D
2023. júl. 28. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!