Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik a legrémisztőbb Stephen...

Melyik a legrémisztőbb Stephen King-regény?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Véleményetek szerint melyik Stephen King legrémisztőbb regénye, ami garantáltan álmatlan éjszakákat okoz és féltetek utána kimenni a mosdóba? Nekem sajnos még egyik könyve sem okozott ilyen élményt, de kíváncsi lennék rá!

Köszönöm a válaszokat! :)



2023. aug. 11. 19:27
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
96%
Kedvencek temetoje
2023. aug. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Mobil volt elég para. Pár napig csak erősen indokolt esetben vettem fel a telefont :D
2023. aug. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Kedvencek temetője
2023. aug. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
+1 szavazat a Kedvencek temetőjének.
2023. aug. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
92%
Nekem a Ragyogás, de 15 voltam. Álmatlan éjszakát nem okozott egyik sem azóta.
2023. aug. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Tom Gordon, segíts!

Felnőtt férfiként is halálra rémülnék, ha eltévednék egy erdőben, ahol lassan rámsötétedik, nemhogy egy kislány helyében...

2023. aug. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem egész máshogy hatnak a horror könyvek mint a filmek, regényei annyira nem rémisztettek meg, bár nagyon erős/rémisztő atmoszférája van a már említett Kedvencek temetőjének, A ragyogásnak, az Aznak és a Borzalmak városának is azok közül amiket olvastam.

Még pár novellája hagyott bennem nehezebb érzéseket, amiket az Éjszakai műszak című gyűjteményében olvastam. Ilyen volt pl egyik kedvencem A mumus.

Még esetleg Lovecrafttól olvastam pár ijesztőbb novellát amiket a helikonos Onnan túlról című zsebkönyvben gyűjtöttek össze.

(Nekem rémisztőbb néha egy rövid csattanós novella)

2023. aug. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
0%

Hogy lehet egy regény rémisztő? XD ezek csak betűk egy fehér lapon egymás után írva.


Egy horror filmet se értettem sose, hogy rémisztő. Az is csak egy megjátszott valami. Én mindig arra gondolok, amikor neztem is, hogy ez csak piros festék, meg szinész eljátssza, hogy szétkaszabolják xD. Sose értettem mit kell ezen megrémülni xD meg én eleve filmet se nézek olyat, ami nem valós eseményen alapul, mert tudom, hogy csak egy kitalált, forgafókönyvíró által kreált valami xd

2023. aug. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem Kingnek nincs ilyen könyve. Engem az ő könyveiben sohasem a természetfeletti, hanem az emberi gonoszság, ami megrémít, ezt viszont mindig feloldja az ezzel szembe állított jóság, barátság, szeretet és humanizmus.
2023. aug. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
83%
Kedves #8-as látszik te a kötelezőkön kívül egy könyvet sem vettél a kezedbe...
2023. aug. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!