Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A szerelem képlete könyv borító?

A szerelem képlete könyv borító?

Figyelt kérdés
Hogyan tudjam meggyőzni a szüleimet, hogy vegyék meg nekem a szerelem képlete és az eszméletlen szerelem könyvet? A borító a bibi..:<valakinek valamilyen ötlete?

2023. aug. 20. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi "bibi" benne? Egy rajzolt borító rajta egy tök ártalmatlan csókkal. Hacsak nem vagy 6 éves, a szüleid le fogják szarni.
2023. aug. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, igazad van, de az ilyen borítók sosem jöttek be
2023. aug. 20. 19:58
 3/7 A kérdező kommentje:
Úgy értem az ilyen csókosak, :/
2023. aug. 20. 19:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Húha, milyen problémák vannak itt 😅 Szerezz valahogy pénzt, menj be a könyvesboltba és vedd meg magad, úgy, hogy a szüleid ne lássák 🤷‍♀️
2023. aug. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha olvasás miatt szeretnéd akkor menj el könyvtárba, vagy olvasd el neten, esetleg kérd el olyantol akinek megvan.


Miért szeretnéd hogy neked is meglegyen?

Ha erre válaszolsz könnyebben tudunk akár segíteni

2023. aug. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Koszonom hogy válaszoltal, 5/5!

Sokan ajánlják booktokon. Nagyon szeretem az ilyen romcom könyveket. Jó volna ha nekem is meglenne

2023. aug. 21. 09:30
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem akarok kötekedni, de komolyan a szüleidet csak a borítón szereplő, rajzolt, csókolózó pár zavarja a könyvben, és nem az, hogy rá van írva, hogy 16+? :/


De probáld meg összegyűjteni rá a pénzt és megrendelni/megvenni. Ha megvan és nincs már meg a blokk, akkor visszavinni nem tudják, és ha van rá lehetőséged, ne lvasd akkor előttük és ne is mutogasd annyira.

2023. aug. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!