Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok ifjúsági kaland-fa...

Ajánlanátok ifjúsági kaland-fantasy regényt?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyat, ami nem többkötetes, köszi
2010. okt. 16. 00:04
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

A Battle Royale ifjúsági, de 18 éven felülieknek. Én amolyan 12 éves korosztálytól felfelé gondolkozom. Tehát olyan is belefér, mint a Fairy Oak meg olyan is, mint a M.A.G.U.S. könyvek


Bocs, lehet, hogy rosszul fogalmazom. Én a BR-t nem tratom fantasy-nak, mert hiányzik belőle a fantasy egyik fontos ismérve, a mágia. Inkább egy alternatív jövő vagy jelen. (csak a filmet láttam, de ez nekem elég, hogy ne olvassam el a könyvet, nem szeretem az ilyen jellegű vérengzést)

2010. okt. 16. 15:22
 12/26 anonim ***** válasza:
Jonathan Stroud: Szunnyadó tűz.
2010. okt. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Ja, értem. Akkor J.R.R. Tolkien: A gyűrűk ura. Tuti, hogy nem lesz több kötet már belőle, és van egyben lévő kiadás is...remélem eléggé fantasy ;)
2010. okt. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:
Darren Shan Vámpír könyvei, már befejezte, és nem az a nyálas vámpír lovestory mint a Twilight, de nem is durva.
2010. okt. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó! Olvastam és szeretem a Darren Shant, de az még csak az igazán sok kötetes könyv!
2010. okt. 17. 18:03
 16/26 anonim válasza:

igen tényleg sok kötetes:D viszont nagyon jóóó:D

ömm esetleg C.S.Lewis Narnia krónikái, az is elég sok kötet, de sokkal jobb mint a film

2010. okt. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Olvastam, nem egyszer! Az is több kötetes! Azért kérek egy kötetest, mert a sok~, abból sokat ismerek.


~=kötetes

2010. okt. 18. 09:06
 18/26 anonim ***** válasza:

Sokáig könyves voltam és van pár ötletem:

BÉKÉS Pál: A KÉTBALKEZES VARÁZSLÓ

Nemes Nagy Ágnes: Az aranyecset

Böszörményi Gyulának is vann ilyen könyvei, de azok többrészesek.

Varázsdada, de szintén folytatásos

Ha egyik sem jó, csak szólj

2010. okt. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm,

Az aranyecset (utánaolvastam) jónak tűnük

2010. okt. 18. 14:11
 20/26 anonim ***** válasza:

"Stephen King – Peter Straub: A Talizmán (ez a könyv inkább fantasy mint horror)"


Ennek van folytatása is ugyanettől az író párostól, mégpedig a "Fekete ház"

2010. okt. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!