Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok ifjúsági kaland-fa...

Ajánlanátok ifjúsági kaland-fantasy regényt?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyat, ami nem többkötetes, köszi
2010. okt. 16. 00:04
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

12/F Vagyok, és nekem bejött: Köddé váltak gone

Bár ez kicsit SCI-FI-s, meg van egy két "bizarr" jelenet, de amúgy nagyon jó könyv, 2 szer olvastam ki.

2010. okt. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Én még találtam 3 könyvet.

Mindhárom 10 éves kortól ajánlott.


Rick Riordan Villámtolvaj: Egy problémás (12 éves)srác a főszereplője aki belecsöppen a görög Istenek mitikus világába. Feladata, hogy Zeusz ellopott villámát visszaszerezze. Ebből készült film is.


Obert Skye: Leven és az álnok árnyak:Főszereplője egy rossz körülmények között élő(14 éves) fiú, aki két világot összekötő titkos átjárót fedez fel.


Oseph Helgerson: Három troll meg a hold: A helyszín egy varázsfolyó. Szereplői pedig folyami koboldok,sziklamanók és kékszárnyú tündérek.

2010. okt. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
Ez több kötetes 5 részből áll Percy Jeckson és az Olimposziak
2014. jan. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
Az is a Villámtovajhoz tartozik meg van a szörnyek tengere a titán átka csata a labirintusba és az utolsó oliposi ez az 5 rész van
2014. jan. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Én már a 3.-at olvasom egy gond van h az eleje eléggé egyhangú a könyvekben jön egy szörny és a táborba mennek :) de lassan megvan az összes kötete és ki olvasom őket és más nincs valami hasonló kéne nekem is ha tudtok ötleteket legyen benne görög mitológia imádom pls
2014. jan. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
A Bartimeusok nagyon jók bár nem egykötetesek de meg van minden rész magyarul.
2014. jún. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!