Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Akik Wattpadon olvasnak miért...

Akik Wattpadon olvasnak miért nem csillagoznak?

Figyelt kérdés

Kettő rövid storym is ki van téve a wattpadra. Hiába gondolom azt, hogy jó lett, nem kapok vissza jelzéseket. Se negatívat, se pozitívat. Még az olvasók számából se tudok következtetni, mert egy-két részesek az írásaim. Szóval, nem tudom min kéne változtatni, milyen téren kéne fejlődnöm.


Azt szeretném kérdezni, hogy ti szoktatok valamilyen vissza jelzést küldeni az írónak? Ha nem is kommentet, de csillagot igen? Vagy van aki elszokta felejteni ezt, hiába tetszik egy "könyv"?


Én szoktam csillagozni, ha tetszik más munkája és látom más könyveknél is, hogy egész aktívak az olvasók.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2023. aug. 25. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Hát, én a story szóért mínusz száz csillagot nyomnék. Van olyan?
2023. aug. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát, én meg úgy gondolom, hogy a gyakori kérdéseken egy-egy angol szó használata nem olyan nagy probléma. Persze, személyiség függő, hogy kinek mi a nem ide való. A Wattpadon pedig nem használtam még ezt a szót, de úgy hiszem, hogy ha a történetben nem jön ki furcsán, nyugodtan bele lehet írni.



Inkább kérlek a kérdésemre adj választ!


Köszönöm!

2023. aug. 25. 19:27
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én esetemben, nagyon sokáig nem is tudtam, hogy lehet egyáltalán csillagozni. Mióta már tudom és ami tetszik bekedvelem, de van amikor elfelejtem.
2023. aug. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hm, igazából az olvasók száma megbízhatatlan Wattpadon, lehet senki nem olvasta a történeteidet (ezzel nem azt mondom, hogy rosszak, de ilyen ez az algoritmus).

Kommentet viszonylag keveset adnak, a csillagozás pedig változó. Amikor én rátaláltam a Wattpadra mertem sem csillagozni, sem kommentelni, de azóta mindig csillagok, bár ha nagyon magával ragad a történet, van hogy pörgetek tovább és elfelejtem. Kommentelni ritkábban szoktam, de ezen azért próbálok változtatni.

Ha gondolod belinkelheted a történeteket és valamikor majd ránézek.

2023. aug. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%

Nem story, hanem sztori. A szóval nincs baj, ha magyarul helyesen írnád le.


A megtekintések száma nem egyenlő az olvasók számával. A legnagyobb százalékuk max. az első 1-2 bekezdést olvasta el, aztán kilépett. Arra nem nyomnak csillagot, amit el sem olvastak.

2023. aug. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5-ös pont ez az! Az elején írtam, hogy hosszabb, egy illetve két részesek vannak kitéve.


Az egy részeseknél még mérlegelni se tudok, hogy mennyien olvasták el.


Ezért vagyok arra kiváncsi, hogy az emberek szoktak-e reagálni, vagy csak tovább lépnek.

2023. aug. 25. 22:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha gépről olvasok, hajlamos vagyok elfelejteni a csillagozást. Telefonon könnyebben "kézre esik", de ott meg sok a reklám, ami gépen nem ugrik fel (lehet az adblocker miatt...?) ebből adódóan ritkán olvasok telefonról.
2023. aug. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Akár #2/#3, én sem mertem sokáig csillagozni, kissé félrevezető volt, hogy a csillagozás neve "vote" (szavazás), azt hittem valami versenyre kell szavazni a nevezéseket... :D

A sztoriknál voltaképpen nem az olvasók, hanem a megtekintések számát látod, tehát ha 1 ember 50-szer megnézi, akkor nálad 50 megtekintés jelenik meg, de nem tudod, hány ember... Vagy lehet, hogy nincs fiókjuk, anonimként olvassák, és akkor csillagozni se tudnak...

Attól is függ, milyen témában írsz. Pl nekem az egyszerű, romantikus fanficjeimet viszonylag kevesen olvassák, de gyakran csillagozzák vagy kommentelik. Az erotikus írásaimat többezren olvassák, de a kutya se szavaz, kommentelés nulla. XD

2023. aug. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Van, hogy elfelejtem, de próbalok erre figyelni. Ha tetszik és jó, akkor nyomom
2023. szept. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!