Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Sorozatgyilkosos könyv aminek...

Sorozatgyilkosos könyv aminek ő főszereplőj vagy legalább az ő szemszögét is megismerhetjük?

Figyelt kérdés

Fikció érdekelne, olyan ahol a karaktert mondjuk Dean Corrl, J. W. Gacy vagy William Bonin ihlette.

Ha szépen kérhetem olyasmit ajánlj amit olvastál vagy valami más forrásból ismered behatóbban mondjuk egy youtube bemutató a könyvről stb.

A fent említett sorozatgyilkosokra valamilyen szinten azért hasonlítson a könyv karaktere nem azt kérem hogy egy az egyben persze. Gyengébbek kedvéért, ne nők legyenek az áldozatok és ne akarja őket a könyv feltétlen jó színben feltüntetni mint mondjuk Dextert. Ha már itt tartunk Hannibalt is ismerem és nem az ami nekem kéne.


Olyasmi mint a Fekete telefon például jó lenne csak ott a nézőpont nincs meg és mivel egy novella sok részletre nem volt lehetőség, valami terjedelmesebb mit mondjuk egy regény lenne ideális. Igaz ettől függetlenül ha csak azt tudtok nyugodta ajánlhattok azt is. Ha tudtok sorozatot vagy filmet az is jöhet, a Netflixes Monster the Jeffry Dahmer story pl jó példa. True crime rajongók és a téma kedvelői/iránta érdeklődők hajrá jöhetnek az ötletek!



2023. szept. 19. 00:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
John Wayne Gacyről is van pár részes dokusorozat a netflixen, az is jó volt. Főleg úgy, hogy én előtte semmit nem tudtam a csávóról, úgyhogy ledöbbentem, amikor végül megmondták, hogy hány embert ölt meg és hogy az összeset a háza alá temette el. Durva sztori.
2023. szept. 19. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Dean R Koontz: A rossz hely.
2023. szept. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A Gyilkos elmék könyvváltozataiban is vannak részek a gyilkosok szemszögéből.
2023. szept. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

J.D. Barker - A negyedik majom - itt félig sorozatgyilkos szemszögéből látjuk a dolgokat, félig pedig a detektívé aki el akarja kapni


Dan Wells - Nem vagyok sorozatgyilkos

fiatal srácot követünk nyomon aki nem akar sorozat gyilkos lenni de eléggé arra viszi tovább a történet

2023. szept. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elolvastam a Negyedik majom című könyvet, meg a másik két részét is. Brutál jó! Nagyon-nagyon tetszett és olyan fordulatok voltak benne, hogy csak pislogtam. Szóval, bár nem én kértem az ajánlást, azért nagyon szépen köszönöm :)
2023. okt. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek!


Első, a doku sorozatot láttam, szerintem az egyik legjobb a témában. Anyit javítanék a hozzászólásodon ,hogy nem mindegyik áldozatának testét a háza alá ásta el. Harminchárom áldozata közül egyet a garázsa alá, egyet a kertben később épített rá egy tűzhelyet, négyet a Des Plains folyóba dobott,egyet az ebédlő alatt találtak meg, végül 26 áldozata a kúszópincében volt elásva. Kegyetlen és brutális egy eset az már biztos.

2023. okt. 15. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!