Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Illendő eladni könyveket?

Illendő eladni könyveket?

Figyelt kérdés
Sok könyvem van, amit szeretnék eladni, ezzel is kis bevételhez jutni, mert nem állok jól anyagilag. Ha illendő, mennyiért tudnám eladni a használt könyveimet, ami pl. újonnan 5 ezer forint volt?

2023. szept. 29. 20:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%

Ennek mi köze az illemhez?

Azt meg, hogy mennyiért tudod eladni, számtalan tényező befolyásolja, így nem lehet látatlanban megmondani. Alapszabály: annyiért lehet eladni, amennyiért megveszik.

2023. szept. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Sokan szoktak, főleg helyhiány miatt, Facebookon van is több ilyen csoport. Az árak elég változók, molyon néznék utána, hogy mások mennyiért árulják, vagy csak rakeresnek, hogy az adott szerző könyveit mennyiért árulják átlagban
2023. szept. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Nyugodtan add el őket.

Én nem szoktam,de vásárolni rengeteget szoktam Facebook csoportokból.

2023. szept. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
De mitől lenne ez nem illendő? Fel nem foghatom, hogy honnan veszed ezt.
2023. szept. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

Esetleg akkor nem illendő, ha akitől kaptad írt bele valami személyeset.


"Katikának 12. Szülinapjára sok szeretettel

Mama Tata"

2023. szept. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokan adnak el könyveket, én pedig általában ezeket szoktam megvenni. Emiatt ne legyen lelkiismeret furdalásod, nem teszel semmi helytelent.

Az ár elég összetett kérdés és semmi köze ahhoz, hogy újonnan mennyibe került. Leginkább a Moly.hu-n facebook csoportokban és a Vaterán tudsz tájékozódni az árakról. Ha sok van egy könyvből a piacon, akkor annak alacsony az ára. Ha már nem lehet boltban kapni és keresett a könyv, akkor néha horrorisztikus összegeket is elkérnek érte. Sajnos ez másképpen nem megy, csak úgy, hogy egyenként megkeresgeted az árakat.

2023. szept. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%
Simán lehet árulni leginkább féláron lőném be az árakat.
2023. szept. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én mostanában csakis Vintedről szoktam venni (ugye "használt") könyveket. Igazából bámennyiért megpróbálhatod eladni, max. nem veszik meg. Nyilván, hogyha pl. van a lapokon egy kis gyűrődés nem adhatod el olyan drágán.
2023. szept. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
30%
A könyv nem egy olyan dolog, ami tartja az árát. Ha nem valami különleges kiadás, akkor örülhetsz, ha az új ár max. feléért el tudod adni (de sok esetben még a tizedét se adják meg). Én általában utcai könyvespolcokra teszem a régi könyveket, amelyek már nem kellenek, mert nem fogok vesződni és rohangálni párszáz forintért.
2023. szept. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

#9 Ez nem igaz. Nézd meg, hogy mennyibe kerülnek ezek a 20 éves könyvek:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2023. szept. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!