Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyek a legjobb önismereti,ps...

Melyek a legjobb önismereti,pszichológiai könyvek, amik változást hoztak nektek?

Figyelt kérdés

2023. szept. 30. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Amelyeket nem olvastam.
2023. szept. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Orvos-Tóth Noémi: Örökölt sors

Gary Chapman:Az 5 szeretetnyelv

Vicki Vrint: Örömteli minimalizmus /a kevesebb néha több/ nagyon szeretem a minimalizmust, és alkalmazom az életem során, így élek 🙏❤

Biblia

Buddha élete és tanítása 🌞


Jó olvasást kívánok, és találd meg a békét a szívedben! 💖

33/N

2023. szept. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Mérgező szülők, Asszony verve, Láthatatlan pokol.
2023. szept. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Könyvtől nem fogsz megváltozni, meggyógyulni pláne nem. Max ad 1-2 gondolatot, de traumát feldolgozni egy sem fog helyetted.
2023. okt. 1. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Lukács Liza: Az éhes lélek gyógyítása.

Elgondolkodtató volt, sokat tanultam belőle. Segített az életmódváltásomban. Rávilágított dolgokra amikre korábban nem gondoltam.

2023. okt. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Limpár Imre: A siker tervezhető

Herendi Kata - Szabó Eszter Judit: 20 ​önismereti kérdés és válasz. Pszichológiai kézikönyv önmagadhoz

2023. okt. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4-es tökéletesen leírta! Én még kiegészíteném azzal is, hogy a yt videók napi szintű nézegetése sem fog megváltoztatni. Az csak placebó. Van egy rossz hírem! Hosszú évek munkája, kitartás, apró pici lépések, sok kudarc, abból felállás, a csend, a saját gondolatrendszered átalakítása.


Nos, amit sokan nem értenek, az az, hogy egy könyv, videó, előadás az csak mankó. A kérdésem az, hogy tudsz már járni? A mankó azoknak kell, akik már járni tudnak, az csak segítség. Először meg kell tanulni járni, és ez az élet összes dolgára igaz.


Ma elhitetik az emberekkel hogy minden egyszerű, minden könnyű, minden csodás! Egyet tarts szem előtt: a könnyű élet vámszedői mindenhol ott vannak, tele van hamis messiásokkal(ma coach, manager, trainer a nevük).

Viszont figyeld meg hogy ők is dolgoznak a boldogulásukért! Ezt nem lehet elvenni tőlük.

dec. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!