Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ha egy könyvnek van bónusz...

Ha egy könyvnek van bónusz epilógusa, ami elméletileg ingyenes, de mégsem elérhető, akkor mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Konkrétan a Peculiar Tastes sorozatról van szó.


6 könyv, amelyek nagyon lazán kapcsolódban egymáshoz.

A 2.-at (The Demon’s Bargain) és az 5.-et (The Captive Merman's Promise) már elolvastam.

Mindkét e-book végén volt egy olyan, hogy a bónusz epilógusért, iratkozz fel az író hírlevelére. A démonosnál működött is a dolog, de a másiknál a hivatkozás már nem él. 404 error.

Megnéztem a többi könyvet is.

Az 1.-nél (The Death God’s Sacrifice) és a 6.-nál (The Fae Queen's Captive) működik; a 3.-nál (The Hellmouth Guardian's Lover) a feliratkozás még megy, de "This offer has expired."; a 4-nél (The Vixen's Deceit) meg még a link is hiányzik a könyv végéről, csak ajánló van.


Hogy tudnám a hiányzó részeket megszerezni?



2023. okt. 10. 11:55
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én első körben a kiadónak írnék.
2023. okt. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!