Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » 13 év alattiak, ti mit szoktat...

13 év alattiak, ti mit szoktatok kihozni a könyvtárból; mit olvastatok utoljára?

Figyelt kérdés
2010. okt. 19. 09:39
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Tudom, Böszörményi Gyula, de még nem olvastam
2010. okt. 26. 21:02
 12/18 anonim válasza:

szia én 20 vagyok, de még megvannak a könyvek amit 13 évesen olvastam ( van ami még most is nagyon tetszik :))


Neveletlen hercegnő 1-től 6-ig :D


Az emlékek őre : egy 12 éves fiúról szól aki látszólag tökéletes világban él.különös feladatot kap, és miközben egy öregember felkészíti őt rá, rájön milyen titkok lapulnak az őt körülvevő világ békéje mögött.


Bud vagyok, uram! : egy fekete árva fiú története, aki az apját keresi


Stanley, a szerencse fia: a 15 éves fiú mindig rosszkor rossz helyen van. lopással vádolják, és egy javító-nevelő intézebe kerül, a semmi közepén. a kérdés, hogyan fordulhatna jóra a sorsa?


Victoria Cope napjója: 1897-ben játszódik, victoria egy uri család kislánya, de megszokott élete felborul, mikor szülei egy cselédlányt hoznak a házhoz..


remélem segítettem, és megtetszik majd valami...

2010. okt. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Az utolsó kettőt olvastam, és imádom őket. Stanley Yelnats történetét szinte szó szerint tudom.
2010. okt. 27. 14:16
 14/18 anonim válasza:
és persze el ne felejtsük azt a milliárd csajszit, akinek a Twilight a mindene...
2010. okt. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

A válasz írója 0%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:45


Hogy jön ez a kérdésemhez? Nem azt kérdeztem, ki mit szeret, hanem, mit hozott ki a könyvtárból.

2010. okt. 27. 22:09
 16/18 Meera válasza:

Én 13 vok, de az öcsém 11.

Ilyeneket olvas:

Chris D'Lacey: Tűzkönny és 2.rész: Jégszikra

meg a Lidércálmok Iskoláját.

Én inkább Vámpír -vérfarkasban nyomulok(Vámpíréhség, Shiver, Linger, Vámpír csókja, Evernight, Stargazer, Hourglass, Vámpírnaplók), meg ilyesmik...

De ha még nem olvastad volna a Harry Pottert, akk azt meg az Eragont mondanám...:)

2010. okt. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én nagyon szerettem a Darren Shane vámpíros sorozatot is.
2010. okt. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

jaj, bocsáss meg... akkor tehát megválaszolnám a kérdésedet:

tolsztoj: háború és béke, Moliére: Tartuff, Victor Hugo: Nyomorultak.

2010. nov. 24. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!