Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Marvel újságbol elado az elso...

Marvel újságbol elado az elso 29 szám, es meg szeretnem venni. valaki meg tudna mondani, hogy ezekben van e Bosszuallok, Fekete Özvegy szerepel benne?

Figyelt kérdés

nov. 4. 09:23
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Minden ilyen karakternek van Wikipédia szócikke, ahol az első megjelenések is le vannak írva. Csak meg kell nézni.
nov. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Határozd meg a "Marvel újság" kifejezést.


Kapásból tudok 2 olyan kiadói képregény sorozatot, amire passzolhat a leírás (ha csak a magyarokat vesszük)


[link]


[link]



De még ilyenek is szóba jöhetnek:

[link]

nov. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudtam, akkor megnezem, koszonom
nov. 4. 10:40
 4/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ennyi van felirva Vintedre, de ha jól latom, marvel figuragyűjtemeny újságok
nov. 4. 10:42
 5/10 anonim ***** válasza:
65%

Annak így nem sok köze lehet az eredeti képregényekhez. Van, hogy valami ócska öntött műanyag figurás készletet csinál egy cég (gyűjthető darabok), és annak van egy kis színes prospektusa, néhány oldallal a karakterről.

Pl:

[link]


Te egy 1930-as évekbeli képregényt aligha Vintedről fogsz beszerezni, mert aranyárban vannak és árveréseken licitálhatsz értük.

nov. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem mondtam hohy eredeti regebbi, csak hogy marvel ujsag, es az elso 31 reszt aruljak (nem gyártási számba, hanem változatba).
nov. 4. 10:59
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Aa erről van szó: [link]


Akkor az: Marvel figuragyűjtemény - Eaglemoss


1 - A Csodálatos Pókember

2 - Amerika Kapitány

3 - Vasember

4 - Rozsomák

5 - Thor

6 - Deadpool

7 - Loki

8 - Vörös Koponya

9 - Szellemlovas

10 - Fenegyerek

11 - Fekete Párduc

12 - Kábel

13 -

14 -

15 - Doctor Strange

16 - Vízió

17 - Fekete Özvegy

18 -

19 - Magneto

20 - Hangya

21 - Sólyomszem

22 -

23 -

24 -

25 -

26 -

27 -

28 -

29 -


Az összeset nem találtam meg borító szerint, de a Bosszuállák és a Fekete Özvegy ezek alapján benne van.


2000 ft-ért szerintem figurák nélkül árulja, de véleményem szerint megéri az árát. Nem történeteket tartalmaznak a füzetek, hanem karakter leírásokat, klasszikus pillanatokat, érdekességeket. Viszont sok van belőlük, ráadásul keményfedeles mappában.


Forrás:

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=2aJndg-jVUU

[link]

[link]

nov. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönom a valaszt, sosem talaltam volna meg magamtól
nov. 5. 11:20
 9/10 A kérdező kommentje:

Es igen, ez a hírdetes volt az

🙏😌

nov. 5. 11:20
 10/10 anonim ***** válasza:
45%

Szia!


Ha érdekel, nekem van pár magyar Bosszúállók-képregényem ebből a sorból:

[link]


Bár sajnos a Fekete Özvegy, ha kifejezetten őt keresed, nem sok magyar kiadású képregényben tűnt fel, de ebben biztosan igen (s, nekem meg is van):

Titkos Háború:

[link]



Ebben is feltűnik (és megvan):

Az Új Bosszú Angyalai - Kitörés:

[link]


Ha érdekel, írj nyugodtan üzenetet nekem!

nov. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!