Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » James ès Lily Potterről szóló...

James ès Lily Potterről szóló könyv?

Figyelt kérdés

Szóval nèzegettem, kerestem róluk ilyen egèsz törtèneteket, mert az ők roxfortos èveik is èrdekelnek, de sajnos csak ilyen törtènet töredèkeket talàltam,pl. Lily naplójàból egy rèszletet meg James-ről valamit. Csak èrdekelne, hogy van-e róluk ilyen összefüggő törtènet ès ha igen mi a cìme, hol

talàlom?



#James Potter #Harry Potter szülei
ápr. 28. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hivatalos írás nincs róluk.

Ugye könyvekben vannak említve és annyi. Esetleg rajongók által kreált valamit lehet találnál, de az ugye nem fedné a valóságot, csak fantázia lenne.



Mellesleg pl az iskolás éveiknek java része nem is lenne túl érdekes. Lily ugye egy tipikus jó kislány volt a könyvek szerint, jó tanuló, tisztelte a házirendet meg minden. Míg Jamesnek voltak kihágásai, ezek lennének esetleg "érdekesek", de ez nem ér meg szerintem egy könyvet.


Viszont az az idő, mikor Voldemort pusztított első körökben az érdekes lehet. Erről is vannak információk. A főnix rend pl akkor is dolgozott és ennek kapcsán is van pár említés. De ebből szerintem többet is ki lehetne hozni.

ápr. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Mellesleg pl az iskolás éveiknek java része nem is lenne túl érdekes. Lily ugye egy tipikus jó kislány volt a könyvek szerint, jó tanuló, tisztelte a házirendet meg minden. Míg Jamesnek voltak kihágásai, ezek lennének esetleg "érdekesek", de ez nem ér meg szerintem egy könyvet."

Pedig a jókislány-rosszfiú párosítás (megspékelve azzal, hogy a rosszfiúból aztán jófiú lesz), pont az a klisé, amire mindig korlátlan igény mutatkozik az éppen aktuális hetedikes lánygeneráció körében.

ápr. 29. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2

És el tudod képzelni, hogy a Harry Potter előzményei átmennek valami brazil romantikus szappanoperába??

ápr. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fanfiction-ök lehet, hogy vannak, de külön könyv nem lenne túl izgi, mert nem történtek velük olyan veszélyes és kalandos dolgok, mint Harry-ékkel. Amúgy James-ről és a Tekergőkről angolul van egy 10 perces fanfiction film Marauders címen. Nem rossz, de annyira nem is jó.
máj. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!