Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ikerlányokhoz jól passzoló...

Ikerlányokhoz jól passzoló kulfoldi keresztnevek?

Figyelt kérdés
Egy elit harcos csapat tagjai, egypetéjűek.

dec. 2. 11:11
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Én nem neveznék testvéreket hasonlóképpen - sem az életben, sem könyvben, sem filmben. Ikrek esetén főleg.
dec. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%

Anna és Hanna.

Lisa és Linda

dec. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Huhh, nekem az Ana meg a Lizzy jutott eszembe, mint Analízis😆 (matekos vagyok, bocsi).


Elit harc: mondjuk Cara és Tea? (Mint karate(a)). De nem tudom, melyik harcművészet, pedig jó lenne ezzel játszadozni.


Az egyik mesében az ikrek Zoe és Chloe voltak, ez a megoldás is tetszik, hogy összecseng, az eredetük is ugyanaz, de mégis jól megkülönböztethető. Mondjuk Ariana és Briana?


Ugyanaz a jelentés, csak más nyelveken: pl Sofia és Veda (bölcsesség görögül és szanszkritül)?


Lehet csak kezdőbetűben gondolkodnodni (pl: Fanny és Flora, Lilla és Laura).


De szerintem is lehet úgy ikerneveket találni, hogy iszonyú jól hangozzék, mégse hasonlítanak. Lásd: Mary-Kate és Ashley Olsen. Mary-Kate és Ashley. Szerintem tökéletes egységet alkotnak.


Esetleg ugyanúgy becézhető nevek? Claudia és Diana? A Diana eleve Artemisz római neve, híres vadász istennő, illik a harcművészethez, és a KlauDia-val jól kiegészítik egymást.

dec. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
5, nagyon jókat írsz 🫡
dec. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként is össze fogják keverni őket, inkább két teljesen különböző nevet adnék: Kinga, Noémi
dec. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
De miért kell külföldi név? Még meg sem születtek, vagy éppen most, és máris külföldre viszitek őket?
dec. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Olga és Irina

Freya és Tilde

Micuko és Noriko

Aarusi és Baako

Maëlle és Marion

Aino és Elli

Inés és Soraya

dec. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Vanessza,Eliza
dec. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Barbara,Bridget(Bridzsit)

Olga,Olivia

Emma Olivia

Emilia Vivienne

dec. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Betti és Lotti


vagy


Lotti és Kitti


Lilla és Csilla (ez mondjuk nem külföldi hangzású)

dec. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!