Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek Puzsér...

Mi a véleményetek Puzsér Róbert új, Metafizika címre hallgató könyvéről? Engem nagyon érdekelne. Érdemes rászánni a pénzt?

Figyelt kérdés

dec. 2. 14:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%
A gyakori népének nagyobb része nincs olyan magas intelligencia és érzelmi szinten, hogy értelmezni tudna egy ilyen művet.
dec. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Azért reménykedem, hogy valaki már elolvasta. :)
dec. 2. 16:36
 3/18 anonim ***** válasza:
8%

Engem, ha valami nagyon érdekel, nem sajnálom rá a pénzt. Nem kell hozzá olyan idegenek segítsége, akiknek a fele azt mondja, hogy igen, másik fele még azt, hogy nem. Azzal nem vagy előrébb.

Azt gondolom önbizalomhiányos vagy, itt az a gond.

Szeretnél valamit, hiszen érdekel, de könnyen be tudnak folyásolni más emberek a véleményükkel. Így nem lehet élni hosszútávon.

dec. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
100%

"Szeretnél valamit, hiszen érdekel"


Csak kíváncsi rá, hogy esetleg érdekelné-e. Nem akar zsákbamacskát venni.

dec. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
16%

Értem.

Nem vagyunk egyformák.

Eszembe nem jutna ilyenben (sem) mások véleményét kérni.

Azért sok sikert.

dec. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

12 ezer forint a könyv. Igen, szeretném.

Szerintem senkinek sem kevés pénz. (kinek mi)

De jóval előrébb lennék, ha valaki aki olvasta tudna róla pár szót írni: miről szól, kiknek ajánlja. Általában ezt megtudom tenni a moly.hu oldalon. Ott elég sok értékelés szokott lenni. Pozitív - negatív. Ezekből az ember magában ki tud alakítani egy képet, hogy vajon szívesen olvasná-e a könyvet.

Valóban nem vagyunk egyformák. :)

dec. 2. 17:10
 7/18 anonim ***** válasza:
84%
Ez az a könyv ami végig nagybetűvel íródott?
dec. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Szerintem igen. És feketék a lapok, rajtuk fehér betűkkel.
dec. 3. 09:46
 9/18 anonim ***** válasza:
22%
Nem olvasok ilyen hulladék embertől.
dec. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Tasselhof válasza:
71%

Sajnos számomra nagyon nehéz olvasmány. Van, hogy többször el kell olvasnom egy oldalt, hogy kihámozzam a Puzsérra jellemző magasröptű körmondatokat. Van, hogy teljesen jól haladtam a díszes könyvben. Ha valaki olvasott már bármilyen más könyvet a boldogság, önfejlődés, metafizika témában, az alaptéziseket fejti ki, és magyarázza Puzsérosan, egy nagyon terjedelmesnek kinéző kötetben, mely szerintem nagyon szépen kidolgozott.

Természetesen nagy megvilágosodást nem hoz el a könyv, viszont én élvezettel vesztem el benne.

Ha teheted, olvass bele a "nyelvezete" miatt, és azután dönts. Én nen bántam meg.

dec. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!