Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van az hogy saját...

Miért van az hogy saját véleményem van az életemról a világról és én vagyok a rosz?Ha megyek a fejem után akkor rosz de ha hallgatok a családra és az ők fejük tanácsai után megyek akkor még roszabb? Miért kell elfogadnom hogy más életet kell élnem?

Figyelt kérdés
Tiszta ideg vagyok.Most veszten össze a családdal hogy miért nem elhetem az életem így ahogy akarom. Még saját véleményem se lehet mert hülye vagyok
2023. márc. 30. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Na ebből én nem tudom összerakni, hogy milyen választ vársz. Fuss neki még egyszer.
2023. márc. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi konkrétumot nem írtál.
2023. márc. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Koltozz el, aztan azt csinalsz, amit akarsz.


Most erre max ezt lehet valaszolni, mert semmi erdemlegeset nem irtal.

2023. márc. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szüleid értékrendje, életformája, gondolkodása jelentősen eltér a Tiédtől, az ermészetes, hogy lehet konfliktus forrás egy családban.


Pl:

Szülők spórolósak, sokat dolgoznak, visszafogottan élnak, a bevételeiket java részét inkább megtakarítják, a gyerekük viszont kényelmes, szeret nagy lábon élni, minden fillért elköltene szórakozásra, élményekre, abból garantált az örökös vita, de lehet egészen más is a konfliktus forrás.

2023. márc. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt azért jól lesarkítottad.
2023. márc. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
De, lehet saját véleményed. Az ilyeneknek általában az elköltözés az eredménye, szerintem készülhetsz, addig meg szard le őket.
2023. márc. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Bővebben kifejtve?
2023. márc. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez van velem is!!


Mindig én voltam a hülyegyerek aki nem ért semmihez hiszen kicsi. Ha más a véleménye az csak rossz lehet. Sosincs igaza. Tök mindegy mit akar úgyse az lesz.


Én elköltöztem amint tudtam és most kerülöm őket amennyire lehet. Nyilván ezért is bántanak mert szerintük ők jó szülők voltak. Pszichológushoz járok miattuk. Nem tudom mit kéne csinálni, erősen gondolkozom azon, hogy letiltom őket és akkor többet nem tudnak bántani...

2023. ápr. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!