Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogyan népszerűsítsem az...

Hogyan népszerűsítsem az írásomat Wattpadon?

Figyelt kérdés
Posztolok tematikus csoportokba, de a "rekordom" az aznapi olvasottságban 3 fő volt a statisztika szerint... :/
dec. 4. 00:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne nézd a statisztikát, ne azért írj hogy híres legyél, csupán élvezd magát az írást. Hogy bármit kiadhatsz magadból ezen keresztül.

Én is wattpaden írok, de nem nézem a napi statisztikákat. Csak megírom, elmentem, újra előveszen, írom, és így tovább. Sokkal jobb úgy írni (és a végeredmény is jobb) ha nem azon agyalsz, hogy sokan nézzék meg. Nyilván el lehet játszani a gondolattal, hogy mi van ha. De nem állandóan nézni az eredményt.

dec. 4. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Facebook csoportokban például, vagy belinkelheted ide és kérhetsz itt is véleményt. Vannak szerencsések, akik kifejtett kritikákat kapnak. Viszont, ha színvonalasabb sztoriról van szó, én inkább Merengőn próbálkoznék, nem Wattpaden.
dec. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2 Merengőre érdemes lenne átmennem egy Így neveld a sárkányodat fanfictionnal...? Egyáltalán ott mennyire aktív a közösség?

Egyébként itt a link, ha valaki szeretne hozzáfűzni valamit: [link]

dec. 4. 21:04
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
#3 Merengőn a fanfictionök a legkelendőbbek, több kritikát kapnak, mint az "original" sztorik. Annyi, hogy az adminok ellenőrzik a munkádat, hogy rendben van-e helyesírásilag.
dec. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!