Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Wattpadon hogyan lehet népszer...

Wattpadon hogyan lehet népszerűsíteni egy könyvet?

Figyelt kérdés

Tegnap kezdtem egy könyvet írni, de még csak nagyon kevesen olvasták el. (marvel ff.)Itt a link, ha valakit érdekel: [link]

És kéne mgég valahogy népszerűsíteni...Ötletek?



2021. dec. 23. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Legyen jó és érdekeljen másokat. Ha ez így lesz, olvasni fogják.
2021. dec. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy nap alatt nem fogják olyan sokan elolvasni, várj türelmesen és többen érdeklődnek majd
2021. dec. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

Bármit mondanak az előzők, senki se fogja elolvasni, ha nem reklámozod!

Kell "networkolni", kapcsolatokat kialakítani a wattpadon. Pl kommentelsz, csillagozol a hasonló fandomban, zsánerben írt irományokra, és akkor a te írásodat is ESETLEG megnézik. Vagy belépsz facebook, tiktok csoportokba, vagy twitteren megosztod stb.

"Csak úgy" nem fognak ráakadni, bármilyen jó is legyen! Láttam már fantasztikus írásokat, amiket a kuyta se olvasott, mert a szerző "ismeretlen" volt. És rettenetes helyesírással írt, 300 szavas fejezetű trágyákat, melyet tízezrek olvastak, csak mert sok haverinája volt az írónak.

2021. dec. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Febrúárban kezdetem el írni, és akkor én is azt hitttem, hogy sokan fogják olvasni, de a frászt. Hirdetés, hirdetés és a legfontosabb hirdetés. Ami még fontos, hogy a reklámot sem kell abbahagyni, amikor kezd beindulni a nézetség. Saját példa alapjén mondom, hogy nyáron elkezdték sokan olvasni a sajátomat, utána kezdtek csillapodni a dolgok, ami csak motívált engem. Nem rég ismételten hirdetem, ami ismét sok embert hozott.


Facebook, tiktok, és amit a többike mondtak, kommentelni, csillagozni, olvasó listára rakni a másik történetét, ami tetszett.


De itt azért a fogalmazás és a helyesírás is nagyon mérvadó.

2021. dec. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%

a watpad rendszere rossz! a sikeres írók tisztában vannak vele hogy hiába jó nem találja meg senki sem csak is közvetlen linkkel! de tényleg hiába írod be pontosan ugyan azt a címet nem dobja ki!!!


facen lépj be a legnagyobb csoporttal rendelkező wattpad csoportba és ott reklámozd direkt erre van! valamint úgy is nagyon lehet népszerűsíteni hogy meg csinálod angolul is akkor egy angol csoportban rakod ki!

2021. dec. 24. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!