Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Romantikus sztori wattpadon?

Romantikus sztori wattpadon?

Figyelt kérdés

Romantikus sztorit olvasnék wattpadon:


• Főszereplő lány lehetőleg ne legyen Mary Sue

• Főszereplő srác ne legyen egy bunkó

• Ne úgy kezdődjön a sztori, hogy "XY vagyok egy átlagos lány", mert ettől herótom van

• Legyen egyedi sztorija


Remélem nem kérek lehetetlent.



dec. 5. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Van egy jó, folyamatban van még, de nagyon jól ír az írója.

1. Lány a főszereplő

2. A srác először bunkónak tűnik, de kiderül (nem a végén, nincs is még vége) hogy egyáltalán nem az, van szíve.

3. Nem így kezdődik, ettől én is frászt kapok.

4. Nagyon is egyedi.


Röviden, spoiler nélkül: A lány szív transzplantációval él és a bátyja hozott számára 3-4 (nem emlékszem pontosan) szabályt.

A fiú egy boxoló, aki majdnem mindig veszít, alkoholista és az apja vízbe akarta őt fojtani.

Rengeteg mély titok derül ki. Szombatonként van új rész, de most kicsit szüneteltetve lesz, mert beteg az író kutyája.

Címe: Beating heart, black_rose az író.

dec. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

[link]


Szia, én most keztdem el egy romantikus fanfiction(enemies to lovers).Nézz bele nyugodtan ha még érdekel. Cím:Titkolt Vonzalom

(124sunshine)

jan. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!