Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » “A Narancsfa-kolostor” című...

“A Narancsfa-kolostor” című könyv (Samantha Shannon) egy önálló kötet?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy angolul van még egy előzmény/kiegészítő kötete, de érdekelne, hogy ez egy sorozat első része e? Még nem olvastam, és megvárnám a többi megjelenését ha lenne, ezért érdekelne, hogy belemerjek e kezdeni?

Vagyis le van zárva a végen a sztori, vagy hagy nyitott szálakat az író?



#könyv #fantasy #narancs #Narancsfakolostor #Samantha Shannon
dec. 25. 23:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Lesz második része mindenképpen, de Samantha azt mondta, hogy pár évig fixen nem lesz semmi, mert a Csontszüret 5.-6. részével foglalkozik, szóval szerintem, ha érdekel, olvasd el most, nem éri meg pár évig még hanyagolni, majd akkor újra tudod úgyis olvasni a másodikkal együtt.
dec. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Plusz ha most olvasod, akkor támogatod a kiadót és lehet ez menti meg a folytatást magyarul.

Ha sokan halogatják, akkor a vége az lesz, hogy nem jelenik meg a sorozat magyarul, mert nem fogyott a könyv.

Sajna ez gyakori.

dec. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!