Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek ez a kislány...

Szerintetek ez a kislány saját maga gyártja a tartalmát, vagy valaki más?

Figyelt kérdés

[link]

Nekem gyanús, hogy nem ő írja az ajánlóit, meg némelyik könyvnél felvonom a szemöldököm, hogy ilyen fiatal kislány kezében van...



jan. 13. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Egy 12 éves nem az szerint olvas könyvet, vagy néz filmet, hogy egyesek szerint mi való egy 12 éves lánynak, hanem az szerint, hogy ő mit szeret.


Én pl szívesen olvastam volna 12 évesen Alien, Predator és AVP könyveket. Csak 14 éves koromig nem tudtam, hogy léteznek (az AVPR-t viszont láttam 12 évesen, tetszett, s még poszter is volt a szobám falán a filmmel).

jan. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igazából annyira nem hihetetlen. Igazán komoly, para, vagy erotikus könyveket nem láttam a bejegyzései közt (vagy legalábbis nem olyat, amit 15-20 az akkori 12-14 éves lányok nem olvastak volna el).

Ami meg az ajánlóit illeti, minimális íráskészség, gyakorlás és kreativitás elég hozzájuk. Én simán kinézem belőle az önálló munkát.

jan. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, ha van egy kompetens szülője vagy tanárja, akivel tud élőszóban beszélgetni a könyvekről, az sokat segíthet, akár a kiinduló gondolatok megfogalmazásában, amire aztán építheti a kritikát.

De miért ne írhatná önállóan? 14 évesen már bőven belefér.


Én az ő korában már masszív Stephen King rajongó voltam, hatodikban kezdtem :D, szóval én nem ítélkezem, de nem is látok a könyvei között olyan brutális választásokat.

jan. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
14 éves , ő így lázad
jan. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!