Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szeretnék írni egy könyvet. A...

Szeretnék írni egy könyvet. A főszereplő fiú és drogozni fog. Ti milyen nevet adnátok neki, ami illik rá?(magyar névre gondolok, mármint nem olyanra pl. hogy Joe

Figyelt kérdés

febr. 11. 14:30
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
A személyisége olyan lesz hogy könnyen felidegesül, semmi nem érdekli és nem nagyon szereti ah embereket
febr. 11. 14:31
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Ez annyira buta kérdés. Bármilyen nevű ember lehet drogos. Borzasztó rossz megközeltés, hogy a személyisége és egy rossz szpkása alapján választanál nevet; az emberek csecsemőként kapják a nevüket. Szerinted a szülő ránéz az újszülöttjére, talál neki egy egy drogos nevet, majd megveregeti a saját vállát?
febr. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Tudom hogy a valóságban ez nem így megy de nekem valahogy úgy könnyebb írni ha a név passzol az emberre. A valóságban mior megszületik a gyerek a szülő nyilván nem tudja mi fog vele történni de ha én írok róla egy könyvet akkor tudom hogy nagyjából mi lesz vele vagy hogy milyen lesz.
febr. 11. 14:45
 4/16 A kérdező kommentje:
*mikor
febr. 11. 14:46
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Spang Li
febr. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Veretős Árpád
febr. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Marci
febr. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
57%
Zoli(egyik Zoli nevu ismerősöm éppen börtönben ül, drog miatt)
febr. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
8. Nagyon szépen köszönömm!
febr. 11. 15:30
 10/16 A kérdező kommentje:
7. esnek is köszii
febr. 11. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!