Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szeretnék írni egy könyvet. A...

Szeretnék írni egy könyvet. A főszereplő fiú és drogozni fog. Ti milyen nevet adnátok neki, ami illik rá?(magyar névre gondolok, mármint nem olyanra pl. hogy Joe

Figyelt kérdés

febr. 11. 14:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
32%

Szívesen. Marcit azért írtam, mert az egy kedves, szinte kisfiús név. És érdekesnek tartom, hogy ha egy ilyen kedvességet sugalló nevet viselő szereplő egyébként egy problémás karakter. Pláne drogos. Ez egy kontrasztot adhat, amitől izgalmasabb a karakter.

Más név is lehet, csak legyen hasonlóan lágy hangzású név, mint pl. Bence vagy Dani.

febr. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Elárulom, a legaranyosabb névtől kezdve a legveszélyebbnek hangzó névig, bárki lehet az. Igen, egyrészről megértem a te állaspontodat is, viszont ebben az esetben ez a két dolog között nincs összefüggés. Más részről sokkal hitelesebb is, ha nem veszed alapul a név választásnál ezt a dolgot, mert a valóságban mondja az anyjuka, hogy XY lesz a neve, mert drogozni fog...


Amúgy egy becenevet adhatsz neki, hogy abban a körökben őt úgy ismerik, ha nem csak fogyasztani fog.

febr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Érdekelne a könyv ha kész
febr. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Tompi

Buci

Előd

Körtisz

febr. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
66%
Esetleg lehetne Bálint, mert nekem ez a név olyan ellenszenves, vagy Szabolcs,ami egy kicsi oda nem figyelést sugároz
febr. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem azok alapján amit elmondtál lehetne a neve Gyúró Gyuri.
febr. 17. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!