Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogyan tudtok egyensúlyt...

Hogyan tudtok egyensúlyt találni írás és olvasás közt?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha írtok, mellette mennyit, milyen gyakran olvastok? Hogyan fűzitek össze ezt a kettőt?

febr. 20. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Amikor van időm és kedvem, akkor olvasok.

Ha van ihletem írok.


Szerintem nincs olyan, hogy egyensúlyt kell tartani, mert akinek van egy rahedli ötlete, amit leakar írni, az inkább ír. Akinek otthon tornyosulnak a könyvei, és olvasni jobban szeret, az olvasni fog.

febr. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem írok könyvet, nem szeretek sztorizni se, de ahhoz, hogy jó legyél, sok jót is kell olvasni. Itt nincs egyensúly, amennyi csak jól tud esni. Ha úgy tetszik, "lakmározz kedvedre" a jó irány. Természetesen hat rád, de nem kell szándékosság legyen ebben, sőt. Az úgy túl lassú lenne egyesével. Formálódsz, gazdagodsz, mélyülsz, egyre komplexebb tudásból merítesz, és nem mellesleg megszokod, hogy mi mivel megy, a helyesírásod csiszolódik nulla hiba közelébe, és mindenképp színesedik bármelyik stílus, amit csak használsz.
febr. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Én ezer dolgot csinálok egyszerre munka mellett, van, hogy a buszon olvasok, vagy telefonba pötyögök egy gondolatot, van, hogy horgolok ugyanott, vagy megkezdek valamit, aztán majd lesz belőle valami vagy nem :)
febr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én minden nap reggel ébredés után és este lefekvéskor olvasok. Az írásnak is a hétköznapokban megvan az ideje, bár ez a fáradtságomtól függ, hogy megy-e vagy sem. Hétvégén, ha nincs olyan sok egyéb teendőm, akkor többet tudok írni.
febr. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor van ihletem, akkor írok, amikor nincs, akkor vagy olvasok vagy a már kész, ám egyelőre nyers fejezetet javítom át, vagy vlogot nézek, mikor mihez van kedvem épp.
febr. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!