Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen gázt vagy mérget...

Milyen gázt vagy mérget ismertek, ami fájdalommentesen öl, és könnyen beszerezhető? (Egész jó krimiötletem van de kellene hozzá ilyen :s remélem valaki tud segíteni. )

Figyelt kérdés
2010. okt. 24. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
szén dioxid :)
2010. okt. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vagy szén-monoxid. Bár nem tudom, hogy magánál van-e mikor fullad, mert ha igen, akkor nem biztos, hogy fájdalommentes. XD
2010. okt. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
asszem annál igen, vagy legalábbis más lefolyású a dolog, ezért írtam a szén dioxidot ;)
2010. okt. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha én krimit írnék akkor nem ilyen egyszerű dolgot találnék ki,hogy szén-dioxid..

Inkább utána olvasnék egy ritka növénynek ami igen mérgező,de nem fájdalmas(mondjuk végleg elalszik tőle,vagy szívrohamot okoz a növény allergiája) Vagy utána olvasnék egy gyom irtószernek amiket rovarok ellen használják de az emberekre nézve halálosak..Van is ilyen gyomirtó aminek az íze mandulára emlékezteti az embert,és rögtön öl..(akárcsak a cián)

Sose értettem,hogy aki krimit akar írni miért gond neki a gyilkosság eszközének kitalálása.Nekem előbb az eszköz jutna esze,be,és csak utána a motiváció--

2010. okt. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

ki mondta, hogy megírni akarja?:)) lehet, hogy véghezvinni, csak burkoltan fogalmaz...


minden feltételt teljesít a nagy dózisú altató és patkányméreg


könnyen beszerezhetőek bizonyos savak, vagy etanol, de ezek nem ölnek meg fájdalommentesen


a leander bármely részének elégetése(a füstje) kábulást, majd halált okoz.


a szervetlen arzén vegyületek szintén halálosak és aránylag könnyen hozzájuthatsz


a bíróságon majd légyszi ne rám hivatkozz:)

2012. jún. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!