Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az Olimposz hősei könyvsorozat...

Az Olimposz hősei könyvsorozatot ellehet olvasni az Elveszett hős nélkül?

Figyelt kérdés
A Percy Jacksont olvastam, és ajándékba kaptam a Neptunus Fia könyvet. Alapjáraton nem szeretek online olvasni, viszont annyi rosszat halottam az Elveszett hősről hogy, előbb megnéztem online az első két fejezetek. Valahogy nekem sem jött át, pedig a P.J könyvetek nagyon szerettem.

márc. 4. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, én anno a Neptunus fiával kezdtem. Úgy értve hogy hamarabb olvastam a Neptunus fiát mint akármelyik PJO könyvet.
márc. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A Neptunus fiát el lehet olvasni igazából az Elveszett hős előtt, de szerintem elég butaság úgy elolvasni a sorozatot, hogy az első részét kihagyjuk. Nyilván hiányozni fog jópár infó.

Amúgy meg az első két fejezet sejtésem szerint mindkettő Jászon szemszögéből van, ő csak az egyik nézőpontkarakter, az Elveszett hősben még van Piper meg Leó is, lehet, hogy az ő fejezeteik jobban bejönnének majd.

márc. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!