Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miből lehet tudni, hogy...

Miből lehet tudni, hogy valaki alkalmas írónak?

Figyelt kérdés

Stephen King a Carrie kéziratát a szemétbe dobta, annyira nem volt vele megelégedve, a felesége biztatására fejezte be.

J.K. Rowling-ot több kiadó visszautasította...


Ha még náluk sem volt elsőre biztos, hogy jók, akkor egy full átlagos ember honnan tudhatja, hogy ő alkalmas-e írónak?


márc. 5. 06:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sehonnan.

Megírja a könyvet az ember, aztán próbálkozik.

Ha valamelyik kiadó kiadja, az már jó jel.

márc. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%
Onnan, hogy írsz, pályázatokra jelentkezel, és ha sikerül bekerülnöd, akkor valószínűleg látnak a művedben fantáziát. Novella- és regénypályázatok egyaránt vannak, megéri próbálkozni. Emellett vannak hasznos, írástechnikával kapcsolatos könyvek. Nem mondom, hogy az a szentírás, mert azt gondolom, nem az ezekben leírt sablon szerint kell egy írónak dolgoznia, hanem megtartani a saját egyediségét, de vannak bennük alkalmazható tanácsok.
márc. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én az összes írásom jobban kritizálom, mint akárki. Ha az összes ember aki olvasta is azt mondja, hogy jó, meg alakítható, ha nekem nem tetszik akkor ennyi. Ha jó író vagy, nem feltétlenül érzed jó írónak magad. Amit felettem írtak, nagyon jó tanácsok.
márc. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!