Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Grimm fivérek eredeti...

A Grimm fivérek eredeti könyvét meglehet valahol venni?

Figyelt kérdés
Úgy tudom az igazi történetek nem olyan ,,szépek", mint ahogy mindenki ismeri őket. Sehol nem találom az eredeti történeteket. Valakinek van infója arról, hogy hol lehet megtalálni az igazi ,,meséket"?

#könyv #mese #Grimm #grimmfivérek
márc. 10. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
nem "meglehet", hanem meg lehet.
márc. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%
Azt én is nagyon szeretném... Eredetiben gondolom külföldön biztos van rá mód, viszont az fix hogy jó drága lenne. De magyar fordításban szerintem nincs erre lehetőség.:(
márc. 11. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
68%

Nincs olyan, hogy eredeti könyv. A fivérek jegyzeteket készítettek, és abból válogatva állítottak össze mesekönyveket.


Egyébként Kalligram kiadónál 2 vagy 3 kötetben megvehetők az eredeti jegyzetek. Némelyik tényleg csak jegyzet, nincs olyan szép irodalmian kidolgozva.

márc. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!