Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért nem jelenik meg Leiner...

Miért nem jelenik meg Leiner Laurának új regénye?

Figyelt kérdés
Általában ilyenkor már be szokta jelenteni hogy új könyve van készülőben és rövid időn belül a borítót meg a fülszöveget is megmutatja. Ahhoz képest az oldalain még mindig csak a Nem egyszerűt reklámozza amikor az már tavaly megjelent és mindenki elolvasta aki szereti a műveit. Meg azt sem értem hogy például a Líra,Libri könyvesboltok ifjúsági regény fronton miért nem jelentetnek még valami újdonságot.
márc. 13. 10:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert nem írt még új könyvet...
márc. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg előbb-utóbb jönni fog, várj türelemmel!
márc. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Lehet hogy megunta.
márc. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Nem egyszerű című könyvét pár hónapja írta szerintem az még nem régi.
márc. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azon túl, hogy a Nem Egyszerű tényleg nem rég jelent meg, szerintem az is benne van, hogy több posztjában némi pesszimizmus van jelen, olyan mintha egy kicsit "elfáradt volna".

Azt írta például, hogy egy írónak 2 rémálma van, ha (nagyon) rosszul fogadják a könyvét és az ha nagy hiba van benne.

Őszintén, én ezt egyik megjelent Leiner Laura könyvben sem éreztem, de lehet a háttérben negatív kritikákat kapott a műveire szerkesztőktől/kiadóktól és ez elvette az írás kedvét. Célozgatott 2022-23-ban egy elkaszált soroaztra is, azóta pedig két egykötetes műve jelent meg.

Az utóbbi időben egyébként nagy hangsúlyt fektet az egykötetesei promótálásra, főleg, hogy már 3x kiadta a Remeket! és Ez is Remek!-et. Nem hiszem, hogy pénzügyi probléma lenne, mert minden kiadó imádná, ha Leiner Laura könyvet adhatnának ki, de az is lehet, hogy anyagi dolgok miatt nem akar kiadni új regényeket. A jelenlegi kiadója a Carta TEEN úgy tudom már többé nem a saját L&L kiadó, hanem talán a Moobius/Alexandra egy alkiadója?


Szerintem könnyen elképzelhető, hogy ezek hatására most nem szeretne egyenlőre új könyvet megjelentetni. Ennek ellenére nem gondolom, hogy az év LL könyv nélkül telne, mert sokszor céloz arra, hogy sok, már megírt kézirata van a fiókban, szóval ha meg akar jelentetni valami, akkor biztos ki tuda adni valamit. Persze, az is benne van, hogy a Fandom növekedésével egyre nagyobb a nyomás rajta a minőségi művek iránt, szóval lehet van benne egy ilyen megfelelési kényszer- mentális blokkok, amik miatt most egy kicsit máshova helyezte a hansúlyt, lásd merch és Noble Rock kollekciók...

márc. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ősszel lesz új sulis, ifjúsági sorozata, nyáron lesznek infók
ápr. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!