Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ha írok egy könyvet egy...

Ha írok egy könyvet egy heroinosról úgy hogy én nem heroinozok viszont jól leírom hogy milyen akkor az felbassza egy heroinos agyát?Vagy ők ezzel úgyse foglalkoznak?

Figyelt kérdés

márc. 14. 16:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű, hogy olvasással töltenék a tiszta pillanataikat.

Mondjuk nem tudom, hogy fogod tudni úgy jól leírni, hogy fogalmad sincs milyen lehet.

márc. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%
Hogy tudsz bármiről is hitelesen írni, ha nincs tapasztalatod?
márc. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Csak megpróbálok.
márc. 14. 16:22
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
#2 nem dokumentum regényt ír. Mások hogy tudnak úgy csatajelenetet írni, hogy életükben nem harcoltak még bárddal és pajzzsal?
márc. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
#2 Ha csak arról lehetne jót írni, amit megtapasztaltunk, akkor minden krimiíró padlásáról hullaszag áradna.
márc. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%
Nem foglalkozunk ilyesmivel. Pl én jó nagyok szoktam nevetni amikor elbeszélik olyanok akik nem próbálták. Írd nyugodtan. Senkit nem fog zavarni ;)
márc. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%

Pl Feldmár is nagyon jól elmondta pedig ő sem próbálta

[link]


Amúgy meg úgy van ez ha valaki már elég sok drogot kipróbálgatott intravénásan az kb ha nem is próbálta már elég jól el tudja képzelni.

márc. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%
Vagy pl. beszélsz olyanokkal, akik tapasztalták.
márc. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szoktam mélyebb témákat elővenni a kézirataimban, amikről nulla tapasztalatom van. A hitelesség érdekében általában kiírok róla egy kérdést ide (a megfelelő kategóriába, nem a könyvekhez), hogy aki tapasztalta, az mit tud róla, hogy érez, stb. Akár neked is lehet ez egy jó ötlet.

Hidd el, sokan írnak az ilyenekhez értelmes választ. Bár a Tini párkapcsolatok kategória kivétel. De az Emberi tulajdonságok nem, odaírhatod, gondolom ez úgy is odatartozik. És ha félsz, hogy heroinos téma, senki nem ír a kérdés alá semmit. Fognak, az alkoholizmusos kérdésem alá is írtak bőven.

márc. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A #9-es jót írt, azért annyival kiegészíteném, hogy semmiképp se CSAK a GyK-ra hagyatkozz, olvass utána mindenképpen! Wikipédia, interjúk, idegen nyelvű oldalak, az írás az rengeteg kutatómunka.
márc. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!