Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Agatha Christie 10 kicsi...

Agatha Christie 10 kicsi néger. Mi a véleményetek erről a könyvről?

Figyelt kérdés
2010. okt. 26. 16:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez a kedvenc Agatha Christie könyvem.
2010. okt. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Egyszerűen zseniális!


Én igazából nem vagyok egy nagy Agatha Christie rajongó. Nem egy olyan könyve van, amit kifejezetten untam, de a 10 kicsi néger szerintem nagyon jó.

2010. okt. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Izgalmas és hátborzongató könyv az utolsó lapjáig.

Mindenképpen olvasd el.

2010. okt. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ez volt az első könyv tőle, amit olvastam. Még az egyetemen kellett egy órára. Viszont nagyon imádtam. :)
2010. okt. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem is nagyon-nagyon tetszett!! Nagyon izgalmas könyv. A leginkább az tetszik benne, hogy mekkora fordulat van a végén. Általában ha olvasok krimit, vagy olyan filmet nézek, ahol rá kell jönni ki a gyilkos rá szoktam érezni arra hogy ki "gyanús", de ebben a könyvben fogalmam sem volt!! Végig más volt gyanús, mert meghalt az első "kiszemeltem". :D


Egy szó mint száz, szerintem is a krimik legjava és ha szereted az ilyen stílusú könyveket, mindenképp olvasd el, mert fantasztikus! :)

2010. okt. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legjobb könyve.
2010. okt. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Remekmű! Mi más?

Egy fantasztikus észjárású asszony volt. 120 éve született és a Világ minden idők legtöbb eladott könyvét elérő író volt. (Ez sem semmi!) Csak a Biblia ért el magasabb eladott példányszámot.

2010. nov. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
0%
hogy őszinte legyek szerintem unalmas.. bár a kötelező olvasmányok többségéről ez a véleményem...
2010. nov. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok róla hogy ez a könyv bárhol is kötelező olvasmány lenne. Amúgy meg a kötelezők között rengeteg remekmű van, az emberek többsége csak azért nem szereti, mert "kötelező" elolvasni. Attól még lehet jó.
2010. nov. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem ez volt az első könyve, amit olvastam, és nagyon tetszett. És igen, nekem is ez kötelező volt 8.ban.

De szerintem ezt a tanár azért adta fel, hogy megszeretesse velünk ezt a műfajt, és sikerült is neki :)

2010. nov. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!