Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Eme szöveg alapján ki olvasná...

KönyvmolyUraság kérdése:

Eme szöveg alapján ki olvasná el a könyvem?

Figyelt kérdés

Hanna az átlagos Pesti kamaszlány egy nap nagyon furcsa könyvet talált a táskájában és ha ebben még nem lenne semmi különös, fogalma sincs hogyan került oda. A könyvből megtanulja használni a feketemágiát ám ez nem valami túl jó ötlet ugyanis valaki felfigyelt Hanna képességére. Itt kezdődik a történet és a nyomozás. Ki lehet ez az ember? Miért kell neki Hanna? Vagy csak az ereje? És vajon, hogy került Hanna táskájába az a könyv? Mindez kiderül ebben a könyvben!


Jöhet negatív vélemény is, de kultúráltan megfogalmzva!



ápr. 13. 17:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik, elolvasnám! Mennyi idősek a szereplők? Lesz szó a benne Hanna életéről is (pl. család, barátok), vagy csak a nyomozásról fog szólni?
ápr. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%

Arra vigyázz, hogy akkor most a mágia tanulható, vagy születni kell vele. Vagy esetleg az tanulhatja, aki érzékeny rá.

Mert ha egy Pesti kamaszlány csak úgy megtanulja, abban nincsen semmi figyelemre méltó. Ugyanúgy menne másnak is, így az ereje nem valami érdekes.

ápr. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
Igen, egyetértek a 2-sel, most akkor ő egy különleges valaki, akinek tehetsége van hozzá, esetleg örökölte, stb., vagy csak úgy megtanulta? Mert akkor az nem annyira számít különleges képességnek, ha bárki meg tudja csinálni.
ápr. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%

Én nem olvasnám el!


1. Divatos név választása, nem szerencsés...

2. Hatvanszor lerágott varázslós-mágiás téma...

3. pesti - kis "p" vel, mivel itt melléknév...

ápr. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Egyes: A legtöbb szereplő 15 éves mint Hanna. Hanna családjáról csak egy-két fejezetben lesz szó. A középpontban Hanna és a nyomozás lesz.


Kettes: Majd ki fog derülni. Annyit mondok hogy csak annak tanulható akinek van köze hozzá. És igen Hanna (még nem tudja az elején) örökölte.


Hármas: rendben van ha nem tetszik. Akkor nem kell olvasnod. És csak szólok a Pesti direkt nagy P. Igen majd kiderűl miért.


Remélem mindenkinek választ adtam.

ápr. 13. 18:44
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a téma semleges, ki lehet belőle hozni étdekes és unalmas sztorit is, viszont a fogalmazás nekem elviszi negatív irányba. Nagyon "éretlen" még, túl van tolva kicsit. De sok sikert hozzá, kezdésnek nem néz ki rossznak :D
ápr. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Klasszul hangzik.
ápr. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
62%
Azért írtad ki a kérdést, mert már elkészült ha nem is a végleges változat, de legalább az első kézirat? Ha még nem, akkor nincs miről beszélni, ha pedig igen, akkor egy próbát megérhet, úgyis a késztermék minősége számít, nem a csomagolásé
ápr. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Már megvan az első fejezet. Egy részlete fent is van itt egy másik kérdésben.
ápr. 14. 05:42
 10/18 anonim ***** válasza:
63%
Egy fejezet lóf*sz
ápr. 14. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!