Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért szeretik annyira Warnert?

Miért szeretik annyira Warnert?

Figyelt kérdés
Most olvasom a Ne érints sorozatot. Még az első részt olvastam csak. Viszont a véleményeket olvasva azt láttam, hogy sok embernek tetszett Warner karaktere és remélik, hogy a főhősnő vele jön össze. Lehet, hogy változni fog Warner a későbbi kötetekben, de ebben a kötetben a végén konkrétan meg akarta Warner erőszakolni Juliette - et. Ezt én nem tudom megbocsátani neki.

ápr. 18. 21:31
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Érzelmi spoiler (nem igazán lényegi spoiler):


Például Adammel ellentétben Warner az erős, magabiztos, hatalmának tudatában lévő, és azt büszkén használó Juliette-et szerette. Ezenkívül pedig mindenáron el akarta érni azt, hogy Juilette elérje a full potenciálját.


Szerintem annál jobb párkapcsolati dinamika nincs, mint amikor segítjük egymást előre, támogatjuk egymást és elfogadjuk egymást úgy, ahogy vagyunk. Ilyen egy magabiztos és biztonságérzetet nyújtó kapcsolat.



Ráadásul nem erőszak lett volna, hidd el. Még nem nagyon lehet ebből érteni semmit, ha csak az első részt olvastad, de majd nagyot fog csattanni:D A lényeg, hogy ha bármit is tett volna, az nem lett volna erőszak.


És mindenképp olvasd el az 1.5-ös kötetet is!! Nagyon sokat bemutat Warner karakteréről, mert az elsőben még egészen "titokzatos", hogy milyen is valójában, ugyanis a történet szempontjából az a lényeg, hogy ne lehessen még ismerni.

ápr. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!