Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Létezik olyan oldal, ahol...

Létezik olyan oldal, ahol (használt) könyveket lehet adni-venni?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondolok mint a Vinted, de ez utóbbi inkább ruhákra lett kitalálva. Létezik valami ilyesmi célzottan könyvekre?

ápr. 23. 22:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A rukkola volt ilyen, csak elqrvult.
ápr. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Vinteden is lehet könyvet árulni, unokahúgom rendelt már onnan.

Egyébként vannak tematikus csoportok Facebook-on, könyves adok-veszek és társai.

ápr. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Moly.hu-n van ilyen lehetőség, a legtöbb könyvhöz van fent eladó példány.
ápr. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igen, de Vinteden eddig nem nagyon sikerült eladnom őket.

#3 köszönöm, és hogy működik?

ápr. 23. 23:08
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Tök egyszerű, egyébként szuper kis könyves közösség, nem is csak árulni lehet benne.

Ha éppen csak ez érdekel, akkor regisztráció után a keresőbe beírod a könyv címét, rákattintasz a könyvre. Ott lesz egy olyan lehetőség, hogy "Most szereztem meg". Kattints rá, válaszd ki a pontos kiadást, és utána létre fog hozni egy adatlapot a saját könyvedhez. Ott felül lesz két lehetőség: Eladó/Elcserélhető. Kattints rá az eladóra (vagy ha vevő vagy cserére, akkor arra is), írd be az árát, be kell állítani a könyv állapotát, megjegyzést tudsz hozzáfűzni, és ki tudod rakni a könyvet. Onnantól kezdve mindenki tudja, hogy eladó.


Molyon tudsz könyvekről kritikát írni, tudsz könyves kihívásokat teljesíteni, book tagek vannak, a zónákban tök jó közösségek vannak kialakulva, és tudod jelölni éppen mit olvasol, tudsz idézeteket kiírni, szóval nagyon jó kis oldal. Ha érdekel, tanulmányozd!

ápr. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Megnéztem köszönöm, de nem hiszem hogy el fognak menni a feltett könyveim, nagyon sokan árulnak ugyanolyanokat:(
ápr. 24. 09:45
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Majd elválik
ápr. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Miket árulsz?
ápr. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Pszichológiai, tiniknek szóló könyvek, tankönyvek stb
ápr. 24. 10:34
 10/12 Fárasztó96 ***** válasza:
100%
Szia! Moly tag vagyok. Szerintem próbáld meg, mert a tini/gyerek könyvek néha nagyon is kapósak! Ha írsz egy moly nevet, körbenézek nálad
ápr. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!