Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mely hazai online könyvesbolto...

Mely hazai online könyvesboltokban vannak általában a legnagyobb akciók?

Figyelt kérdés
A Book24-ről tudok, ők kb. havonta kétszer ledobnak valami komolyabbat. Bármi más?

máj. 26. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Alexandriánál szoktak lenni így általánoságban állandó akciók. Némelyik könyv sokkal olcsóbb abban a boltba, mintha kiadótól rendelnem be netről. De olykor a libri is szokott jó, szezonális akciókat csinálni.

A lírában, ha telekomos vagy, akkor 10% kedvezmény (van, amikor több is, de az szezonális), ha OTP-s vagy és kártyával fizetsz, akkor a vásárlásodból vissza kapsz 20% kedvezményt hónap elején; és ha van törzsvásárlóis azzal csak 7% kedvezmény jár, de az nem összevonható a 10%-ossal. De ilyen OTP-s kedvezmény van a Book24-n is, csak ott 3%. Csak aktiválni kell a kedvezményeket appon. :D

Ha Telekomos vagy, akkor a Móra kiadónál 30% kedvezmény.

máj. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és könyvmolynál is szokott lenni jó akció, de ott általában ugyanazokra a könyvekre vannak komolyabb akciók, csak az ugye netről lehet rendelni. És olykor csinálnak, ilyen ajándék könyves kupont, hogy ha rendelsz egy könyvet, akkor ingyen kapsz mellé egyet, de az ilyen zsákba macska szerű, szóval nem tudod, mit kapsz. Általában én az összes ilyet kihasználom már vagy 3 éve, és eddig csak 3-szor volt kellemetlen meglepetés. Kétszer olyat kaptam, ami nem az én világom, egyszer meg olyat, ami már megvolt, de azt könnyedén eladtam, mert eléggé híres könyv volt az.
máj. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezt az OTP-s regisztrációt le tudod nekem írni (akár privátban), kérlek? Illetve ez tényleg csak kedvezmény, vagy érhet belőle bármi hátrány is?
máj. 26. 13:51
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, persze leírom. És nem érhet belőle semmilyen hátrány.
máj. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!