Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kit utálsz legjobban a Harry...

Keresztapa15 kérdése:

Kit utálsz legjobban a Harry Potter könyvekből?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi hogy melyik karakter irritált téged a legjobban és hogy ha lehetne kiírnád e őt a történetből.
2010. dec. 10. 18:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%

Nem írnék ki senkit, mert így kerek a történet, de akiket nem szeretek:

Cho Chang, Bellatrix Lestrange, Zacharias Smith, UMBRIDGE!, James Pottert is elég idegesítő figurának tartom.

2010. dec. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én Piton és Ubridge szemétkedésén rendesen felhúzom magam...

Malfoy és Dursley-ék inkább viccesek.

A mágiaügyi minisztérium emberei,pl Caramel és csatlósain is bosszankodom,mert felületesek,általában a köznép nyomására,de meggyőződés nélkül cselekszenek.(valahogy így lehet ez a való életben is sajnos)

Nem eszem ágában sem lenne kiírni ennek ellenére őket a történetből!!Így kerek a történet!:)

2010. dec. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

kiírni senkit sem írnék ki :D

de akiket nem igazán szeretek:

umbridge

bellatrix lestrange

2010. dec. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Umbridge -t utálom, meg James Pottert mert állandóan basztatta szegény Pitont :@:@
2010. dec. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szólóval értek egyet.
2010. dec. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én Siport nem csípem...de bellatrix az egyik kedvencem:)) na meg Dobby
2010. dec. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%

Ki senkit se írnék.


Voltak ellenszenves karakterek pl. Sipor vagy Umbridge, de őket nem utálom és nem is idegesítenek, egyszerűen nem tetszenek a tetteik/módszereik.


De aki idegesít az maga Harry. Hihetetlen, nem tudom, hogy hogy lehet, de a sorozatot nagyon szeretem, de a főhőst nem bírom, nagyon nem.

2010. dec. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én csak Umbridge-n húztam fel magam:D A többieket nem lehet kiírni akármilyen neegatívak...
2010. dec. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%
Senkit sem írnék ki a történetből, de nekem Greyback volt a legellenszenvesebb. Cho meg valamiért irritált...
2011. jan. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Kiírni? Hát nem is tudom... Talán Cho az, aki irritált, és annyira felesleges.


pl.: Umbridge-ot semmiképpen. Attól, hogy szemétkedik a karakterekkel és nekik rossz, még nagyon is jó karakter. Milyen jó érzés volt "látni", mikor megkapta, ami járt neki. :D

2011. jan. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!