Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért nem jelenik meg Lucy...

Miért nem jelenik meg Lucy Maud Montgomery többi könyve is a Könyvmolyképző Kiadó gondozásában?

Figyelt kérdés

Azok is jók. Már megjelent az Anne- és Emily-sorozata, az Avonlea-krónikák két kötete és A Kék Kastély.


Nem jelent meg a Magic for Marigold, a Pat of Silver Bush, a Mistress Pat, a Jane of Lantern Hill és a Tangled Web.


Az Anne- és Emily-könyvek már korábban is megjelentek egy másik kiadónál, viszont A Kék Kastélynak ez az első megjelenése.


2011. nov. 2. 21:38
 1/4 anonim válasza:
100%

Szia! Nemrég megjelent egy könyve (Pat of Silver Bush) Ezüst Erdő úrnője címen. Elvileg kétrészes,tehát remélem a második részét is kiadják,de nem tudok róla semmit. Tényleg jó lenne más műveit is elolvasni,én nagyon szeretem a könyveit. Remélem,segítettem!

(egyébként még régebben megjelent egy novelláskötete is:Anne karácsonya.Ez nem (csak) Anne-ről szól,mindenféle karácsonyi novellát tartalmaz)

2013. máj. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A Pat of Silver Bush még decemberben jelent meg. Viszont a más jellegű, nem magyar szerzőtől származó szórakoztató irodalmat ontja magából a kiadó. Csak az L.M.M- könyvek jelennek meg nagyon ritkán.

Kábé A Kék kastély 2010-ben jelent meg. Ha így nézzük, kétévente jelenik meg egy újabb könyv a már nem élő írónőtől.


Ja, a kérdésem régi. Remélem, a Pat úrnő minél hamarabb megjelenik, nagyon várom. :)

2013. máj. 26. 15:48
 3/4 A kérdező kommentje:
Elírtam, a Kék kastély 2009-ben vagy 2008-ban jelent meg.
2013. máj. 26. 15:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Elvileg általad felsorolt könyvek mind tervben vannak, plusz kiadják majd újra A mesélő lány + Az arany út könyveket is. A Pat úrnőt pedig még 2013-ra ígérték, majd meglátjuk...
2013. jún. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!