Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Agatha Christie: Életem vagy...

Agatha Christie: Életem vagy Így éltünk Mezopotámiában? Melyik jobb?

Figyelt kérdés

Nektek melyik tetszett jobban,melyiket ajánlanátok nekem? Ha csak az egyiket olvastátok,akkor nekem az is jó,ha arról leírjátok a véleményeteket! Köszönöm! :)


14/L


2011. ápr. 9. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Húha, nehéz kérdés :) Mindkettőt olvastam, és nagy Agatha Christie-fan vagyok, úgyhogy eleve mindkettő 10/10-et kap...


Az Életem hosszabb volt, és alaposabb, és az egész életét feldolgozta. Ez "kizárólag" róla szólt, nagyon jól meg lehetett belőe ismerni a gondolkodásmódját és a személyiségét.


A Mezopotámia pedig az írónő "magánéletén" kívül betekintést adott a korabeli régészeti ásatások működésébe és problémáiba is, nagyon frappáns, humoros stílusban (gurulni lehetett a nevetéstől néhány helyen).


Mindkettő ugyanolyan jó, nagyon nehéz választani... Viszont ha csak az egyiket lehet ajánlani, akkor talán az Életem, mert az részletesebb, és "igazi" életrajz :}

2011. ápr. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Akkor én is el fogom olvasni mind2őt,de az Életemmel kezdem. :)

2011. ápr. 12. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!