Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek is el lett cseszve...

Szerintetek is el lett cseszve a Darren Shan első három könyvének megfilmesítése?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva nagyon nem erre számítottam, bár amikor megtudtam, hogy egy olyan rendezőnek lett adva a film aki eddig csak vígjátékokat csinált, akkor már sejtettem, hogy nem lesz jó vége. Szerintem ebből sokkal jobbat is ki lehetett volna ozni, egy igazi kis lehangoló, "darkos" filmet. Szerintem sokkal jobban ki kelett volna, hangsúlyozni az érzelmeket, pl ahogy a szülők lereagálják Darren halálát, meg ugyanezt Darren részéről. Egyszerűen nevetséges volt ahogy ezt megoldották, akkor meg már szinte röhögtem, amikor semmi érzelmi reakció nem volt arra, hogy a fiunk mégse halott (itt a végére gondolok). Szerintem nagyon elcseszték az egészet. Olyan semmilyen hangulatú lett a film... Vélemények?
2011. ápr. 9. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem sem tetszett. ez egy szuper könyv és tönkretették ezzel a dedósoknak való vígjáték szinttel ...
2011. ápr. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én a vérfarkasos könyveit olvastam. Én azokon is röhögtem. A film még egy picit, de tényleg csak egy picit jobb is volt mint vártam (A rémségek cirkuszára gondolok)
2011. ápr. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
At én is olvastam, bár az nekem se ntetszett túlságosan.
2011. ápr. 12. 11:20
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírásért, ezt benéztem :D
2011. ápr. 12. 11:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a könyv sokkal jobb a filmet elsz*rták
2011. nov. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Én mikor megnéztem, majdnem a mozivászonhoz dobtam a cipőmet XD Hogy lehet ennnyire elrontani valamit? Annyira nagyon tetszett a könyv, az egyik kedvencem, erre ilyen FURA filmet csinálnak. Az mi hogy Debbie helyett egy MAJOMCSAJ van?! A rendező meg kicsit szerelemmániás vagy nem tudom mert mindenkit összehozott mindenkivel, pl. Larten rohadtul nem a szakállas nővel(nem jut eszembe a neve) jön össze hanem Arrával ^^" De ha már csak a három könyvet akarta összevonni, akkor lehetett volna hűbb a könyvekhez. Mr.Tiny akkora gyökér volt hogy el sem tudom mondani... És igazad van, le se szarták köbö h kiderült h a fiuk él:'D A könyvbe amikor elbúcsúzott a szüleitől akk könnyeztem, de ez a film... Mi az hogy elfogják a családját STB? Akkora szar volt a film:"D mondjuk megvettem Dvdn de EZ hiba volt xd volt benne azért jó rész mondjuk amikor suhanni akar, és neki megy az oszlopnak. Mondjuk a könyvbe azért nem tud suhanni mert csak félvámpír de ez nem érdekel senkit, nem?-.-"
2011. dec. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!