Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » JÓ könyvek, amelyeket mostanáb...

JÓ könyvek, amelyeket mostanában olvastál?

Figyelt kérdés
Lehet bármi... Majd válogatok:D A lényeg, hogy jó sokat írjatok.
2011. ápr. 15. 18:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Howard Sounes :Fred és Rose (megtörtént esete ír le a sorozatgyilkos West házaspárról akik a 90 években kínoztak,öltek meg egy csomó fiatal lányt..
2011. ápr. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Én mostanában a Rejtő-könyvekre kattantam rá. Szerintem ez izgalmas olvasmány bárkinek. Pl. Vesztegzár a Grand Hotelben, Szőke ciklon, Az elátkozott part, és a többi.

Jó olvasást! :)

2011. ápr. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 bonnie19 válasza:

Stephen King:Cujo;

Alkonyat,Újhold,Napfogyatkozás...

Rosszcsont Peti sorozat...

2011. ápr. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Jonathan Stroud- A szamarkandi amulett

A gólem szeme

Ptolemaiosz kapuja


Letehetetlen trilógia, nem győzöm dicsérni.

2011. ápr. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Hát, örülök, ha neked tetszik:) Én nem vagyok annyira oda az ilyen varázslós-természetfeletti dolgokértxD Megnéztem egy-két Rejtő könyvet, azok viszont tényleg jónak tűnnek, tetszik a csávó stílusa. Elsőnek: sajnos nem tudok angolul, magyarul még leírást sem találtam róla.
2011. ápr. 15. 21:35
 6/17 A kérdező kommentje:
Ja, és írhattok még:D
2011. ápr. 15. 21:35
 7/17 anonim ***** válasza:

Daniel Wallace: Mr. Sebastian és a Fekete Mágus - tényleg jó első ránézésre nem gondolnád de ahogy elérsz a könyv feléhez lehetetlen abbahagyni!

J.R.R. Tolkien: A Gyűrűk Ura mindhárom kötetét 1más után

2011. ápr. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Kn Follett:

1. A katedrális

2. Az idők végezetéig

Félelmetesen jó könyvek, a világ egyik legjobbjai és legizgalmasabbjai.


Arthur Golden: Egy gésa emlékiratai

Nagyon szép és elgondolkodtató olvasmány, ha a kicsit mélyrehatóbbakat szereted, akkor ennél nem is találhatnál jobbat.


Maria Gripe: Agnes Cecilia

Nagyon szép és izgalmas könyv, néha fölgyorsul a szíved olvasás közben, néha sírsz rajta, de néha kicsit meg is döbbensz vagy megijedsz... de egyet nem tudsz: letenni!


Nekem eddig ezek a könyvek tetszettek a legjobban, amiket elolvastam. Én sem vagyok oda az ilyen természetfeletti dolgokért, sokkal inkább az ilyen kicsit elgondolkodtatóbb, nyomot hagyóbb könyveket szeretem.

Remélem, adtam jó ötletet!

2011. ápr. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 nandi55 ***** válasza:
TULPA a gonosz halotti leple
2011. ápr. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Az összes Lőrincz L. László és Vavyan Fable kötet. Kihagyhatatlanul jók, s ráadásul magyar szerzőjűek.
2011. ápr. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!