Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit olvassak? (Kérdésed túl...

Mit olvassak? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Imádok olvasni,rengeteg könyet olvastam,és kíváncsi lennék,hogy kinek mi tetszett.Minden témára nyitott vagyok,vastagság nem gond.HP-t már olvastam :D

12/L


2011. ápr. 24. 14:25
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Már olvastam: 987,654,321,HP,Bartimaeus-tril., Twilight-saga,Tíz kicsi néger...........
2011. ápr. 24. 14:32
 2/15 anonim ***** válasza:
H.G.Wells-Az időgép(The Time Machine)
2011. ápr. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha a Harry Potter tetszett, ajánlom a Darren Shan vámpírkönyveket. (a filmet belőle nem, az borzasztó lett.)
2011. ápr. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Már olvastam: 987,654,321,HP,Bartimaeus-tril., Twilight-saga,Tíz kicsi néger...........
2011. ápr. 24. 14:34
 5/15 anonim ***** válasza:

Én mostanában rászoktam a vékonyabb könyvekre (twilight-saga és HP nekem is megvolt).

Híd terabithia földjére

Nyomozom a detektívet

De olvasd el a kötelező olvasmányotokat is (egri csillagok ha 6.-os vagy),

Félholdfarm kötetei

Most ennyi jutott eszembe. de menj el a könyvtárba és kérdezd meg mit ajánlanak neked (így jó könyveket találhatsz)

2011. ápr. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Tolkien: A Gyűrűk Ura

Darren Shan: Demonata-sorozat

Silvana De Mari: Az utolsó tünde

Szalai Vivien: Hamis gyönyör

2011. ápr. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

darren shan mindenképpen szerintemis...

michael ende. végtelen történet

2011. ápr. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Leiner Laura - A Szent Johanna gimi 1,2,3,4
2011. ápr. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Christopher Paolini- Eragon

Elsőszülött

Brisingr

Jó kis fantasy, kicsit sablonos, de azért jó. A Bartimaeus trilógiát akartam ajánlani, de megnyugodva látom h olvastad! :) Veszett jó könyv, imádom!

2011. ápr. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Darren Shan-t nagyon ajánlom legszebb nyaram volt mikor elolvastam a démon könyvek és a vámpíros sorozatát... megváltoztatja az ember hozzáállását bizonyos dolgokhoz. Ajánlanám Rick Riordan Percy Jackson és az Olimposziak-at (eddig csak három rész van magyarul sajnos) A True Blood könyveket is ajánlom(én most olvasom éppen)Claudia Gray: Evernight Hourglass Afterlife
2011. ápr. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!