Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ez alapján elolvasnád ezt a...

Hot_kiss kérdése:

Ez alapján elolvasnád ezt a könyvet? Többi lent.

Figyelt kérdés

"A kétkezi emberek, a természet és az állatok világának mesteri ábrázolója, a vadászat és halászat izgalmas pillanatinak költői megelevenítője legtöbb írásában magáról vall, közvetve vagy közvetlenül. Új könyvében, a Ballagó Időben gyermek- és ifjúkorát eleveníti fel láttató erővel, az egymásra tolúló emlékek látszólag szeszélyes, de mindig a cél irányába igazodó rendjét kötve. Meleg szeretettel idézi fel gyermeksége varázsos tájait, a kis somogyi falut: Göllét, tanító-gazdálkodó-vadász apját, melegszívű nagyanyját és mind az egyszerű embereket, akik emberségét s írói világát elhatározó erővel formálták."


Talán nemlett túl hosszú.. :/(:


2011. máj. 23. 16:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én szerintem nem. nekem kicsit unalmas és a misztikusakat jobban szeretem meg a romantikusat.
2011. máj. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És megkérdezhetem, hogy fiatal, középkorú vagy inkább idősebbvagy, mit dolgozol és mi a nemed? (F/N)
2011. máj. 23. 16:34
 3/11 anonim ***** válasza:
lány vagyok diák és 15 éves.
2011. máj. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönömszépen(:
2011. máj. 23. 16:50
 5/11 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, 14 éves.

Engem se túlzottan vonz ez a téma, én is inkább a misztikus, romantikus szálak felé hajlok. De utálom az ilyen varázslényeseket és nem bírok elolvasni egy középkorban játszódó könyvet sem. Nem szeretem azt a kort. :D

A modern boszorkányokról, vámpírokról, démonokról szóló könyveket szeretem meg a romantikusokat.


De szerintem ha az idősebb korosztályt célzod meg akkor sikered lehet :D Anyum szerintem elolvasná vagy a nagynéném és ezt cseppet sem sértésnek mondom. Minden könyv másnak íródik ritka az olyan, amit mindenki szórakoztatónak talál.

2011. máj. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

El, főleg mert szeretem az ilyesféle könyveket, Fekete István nagy kedvenc! :) A Ballagó időt olvastam is valamikor... nagyon régen. Arra biztosan emlékszem, hogy tetszett.


16/L

2011. máj. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem igazán a stílusom. (Durva urban-fantasy illetve krimi mániám van.) De talán kicsit kevésbé fellengzős szöveg jobban megragadna.


31/Nő (Fölsőfokú végzettséggel per pill munka nélkül)

2011. máj. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem olvasnám el ezt a könyvet.

19/L

2011. máj. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

18/L vagyok

kézbe venném a könyvet, de az első 3 oldalnak kéne meggyőznie, mert a fülszöveg sovány és erőltetett. nem a fogalmazással van a baj. én nem bírom amikor az íróról ír a fülszöveg : hogy remekül festi le, h ábrázolja, stb. írj a tartalomról. olyan röhejes, amikor tudod, h az író magáról ír.

2011. máj. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én sem olvasnám el, ez igazán unalmasan hat így...

15/L

2011. máj. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!