Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Adott egy téma. Elolvasnád a...

Adott egy téma. Elolvasnád a könyvet, ami ez alapján íródik?

Figyelt kérdés

Egy 7-8 eves kislanyrol szol elso szam egyes szemelyben.A lenyeg, hogy a lany beteg, a labaval van valami(meg nem talaltam ki pontosan, talan izomsorvagas(?)) Gyogyszereket is szed a fajdalmara, amelyek hallucinaciot okoznak, es egy alkalommal azt hiszi, hogy tud repulni es leugrik a negyedikrol. Tuleli, de derektol lefele lebenul, es hosszu tavra elveszti az emlekezetet.Ennek ellenere meg nem fogja fel a tortenteket, meg mindig gyermeki naivsaggal all a dolgokhoz.Azaz az elet napos oldalat latja. Az alma(egyetlen dolog, amire emlekszik) hogy repuljon. Ejszakankent angyalokat let almaban, de o ebrenletnek eli meg.Ilyenkor repul, es rendkivul boldog. De ahogy no, a felnottek kegyetlenul osszetorik benne az alomvilagot.

Ht valami ilyesmi lenne a tortenet. :) Szivesen fogadok kritikakat, otleteket, tanacsokat, hogy mit lehetne meg beleirni, mivel fejezhetnem be stb. Elore is koszi!:)

(Elnezest a helyesirasi hibakert)


2010. okt. 15. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez édes! Nekem volt egy nagyon jó barátom, akinek olyan betegsége van, ami neked pont jó is. Ha eszembe jut, milyen szindróma, leírom.

Elolvasnám.

2010. okt. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem hangzik rosszul. Én mondjuk nem szoktam ilyen témájú könyveket olvasni, de szerintem sokaknak tetszene.
2010. okt. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!